Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Нирок 2

Про надувний човен, електродвигун, двигун внутрішнього згорання, GPS навігаію, карти, ехолот

Re: Нирок 2

» 29.05.2012 03:47 pm

Нирок 2

krushak

Повідомлення: 19

» 29.05.2012 03:49 pm

Ввечері буду в гаражі,маєш час і надхнення забирай!

krushak

Повідомлення: 19

» 21.09.2012 03:19 pm

krushak написав:Підкажіть на милість,людоньки добрі,де можна починити лопнувший по шву на протязі блилько 30 см гумовий човник?

Master написав:В мене теж така проблема. По шву 10 см розійшовся човен. ("Нирок-2").Обдзвонив велику кількість фірм, всі відмовляються. Хто може щось порадити?

seyvalter написав:Дана проблема вирішується за допомогою стандартного ремкомплекту і години вільного часу! :wink:

krushak написав:Питання все ще актуальне!Може,й справді не заморочуватись,а віддати човник в добрі руки?

Скористався пропозицією п.Петра (krushak) і взяв в добрі руки його човен. Брав не тому що в мене нема човна(маю "тюнінговану" Лисичанку :roll: ), а тому що мав бажання врятувати "безнадійного" Нирка.
Як виявилось проблема в ремонті таки була :cry: , тріснула внутрішня тісьма, яка тримає основну нагрузку на розрив, де сходяться чотири внутрішні стики балонів на носі. Довго складав план ремонту і його послідовність, бо ця тісьма- це первинний заводський процес поклейки човна цього бренду. Пропонований метод seyvalterом- не канав (чистої води флуд а не порада... без образ)!
Отже, дотримуючись технологій мені таки вдалось відремонтувати човен, хоча без додаткового вскриття ще одного шва- не обійшлось . Додатково, за для безпеки, внутрішній шов був двічі проклеєний до балону. Тест проведений, тримає добротно,хоча клапана залишились слабким місцем... Травлять.
п.с. Звітик написав не заради "похвастати" а задля попередження власників Нирків! Не перекачуйте свої човни, особливо в жаркі дні :!:
п.с. 2 Ну і назвали ж його? "Нирок"... Прямо як корабль капітана Врунгеля "...бєда".. :lol:

Петрович

Повідомлення: 1032

Поперед.

Повернутись в Човни, мотори, ехолоти, GPS, навігація, карти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей