Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Зимовий фідер в Бурштині -2

Зимовий фідер в Бурштині -2

» 18.01.2018 08:28 pm

Друзі . в суботу 20 січня на каналі в Бурштині відбудеться батл " Зимовий фідер в Бурштині "-2 . Ще є місце на дві команди . Хто немає команди реєструйтесь особисто . Збір в 6-30 , на каналі приблизно 150 метрів від рибгоспа, це майже на виході з канала . місце не погане, риба ловиться , плотва і підлящ. Більш детально по телефону нуль 67 67І І8 95, Сергій.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1656
З нами з: 12.02.2008 07:49 pm

Re: Зимовий фідер в Бурштині -2

» 21.01.2018 09:15 pm

До речі , рекомендую всім такі батли, весною, літом , де є можливість зимою, як в нашому випадку . Формат для популярізаціїї просто чудовий . Це я побачив у киян , попробували на львівщині і прижилось . Формат , простий з мінімальними обмеженнями в правилах, для організації нічого не треба , ресурс де робиться обьява і організатор , яий домовиться за місце і візьме на себе функції організатора ,реєстрація і жеребкування . По бажанню Ми розігруємо джек - пот . на ряду з спортсменами до нас підтягуються і новачки і як правило затримуються на довго .
Тепер саме про Батл Зимовий фідер на Бурштині -2.
Знову все повторилось як перший раз . Дивлюсь погодаа намальовується непогана, дзвоню Ігору Веселовському він як завжди за , домовляємось на суботу і все вперед . Оголошуємо реєстрацію і за пару днів маємо 9 команд. 4 франківськ і 5 львівських. На цей раз вдалося домовитись за гарні місця майже на виході з каналу , де риба крупніше і лящики проскакують. І ось вже субота і в 7-00 всі команди дисципліновано зібрались на місці , швидка реєстрація , жеребкування і всі розійшлись по секторах.
В мене А3 непогана позиція майже вихід з каналу . Почало розсвітати , морозець відступав , вийшло сонечко , день обіцяв бути чудовим . Швидко зібравщись , чіпляю маркерний груз і прощупую дно . Слава богу ніяких поганих сюрпризів не було , а от у мого напарника Сергія Петухова , в секторі зони Б, був затонувший пантон який добавив йому головної болі. Я вибрав комфортну дистанцію метрів 20 від берега з більш менш чистим і рівним дном . Монтаж стандартний спортивний інлайн з вібводом з фідергама. Прикормка Сенсас , насадка опариш , пінка , мотиль , мотиль кормовий .
Час пролетів швидко і ось старт і весь берег почав кормитись . У місцевих рибаків очі полізли з орбіт , що це робиться ? Тут не часто таке бачили . Я вирішив стартовий закорм не робити , а просто з старта робити перезакиди частіше і вже на третьому закиді побачив покльовку , яку не реалізував , після цього покльовки пішли регулярно, але чомусь реалізація в мене хромала . Поміняв декілька гачків і нарешті почав ловити плотву , а плотва в цей день проскакувала чудова . Ось так постійно єкспериментуючі , з насадками і довжиною поводків більш менш регулярно ловив плотву . У сусідів нижче на точках появився лящ , а до мене щось не доходив і плотва потихеньку зникала з точки, добавляю в корм животинки , зкорочую поводок , пучок мотиля на гачок і збільшую паузи . довго чекати не прийшлось, непоганий підлящ грам 700 вже опустився в садок , потім серія штук 10 йоршів і в кінці перед фінішем ще вдалося підловити гарних гросс гардонсів . Фініш і починаємо зважуватись в мене 5кг 520 гр непогано , але далі в моїй зоні дуже сильні спортсмени і як вони ловили Я не бачив . Зважив А9 і був приємно здивований Я впевнено переміг. Далі важимо зону Б і і з першого сектора тон задав Млинко Сергій 5 кг 270 гр , цей результат а зоні Б так і залишився кращий , Веселовський відстав на кілограм 4 270 і мій напарник буквально видер третє місце з вагою 3кг 570гр. Так, інтрига зразу три команди набрали по 4 бали , починаємо рахувати вагу і тут мій непоганий улов з гарною вагою нам став в пригоді і наша команда Old School Brain знову виборола перше місце з вагою 9090 гр.,другими стала команда Зловив відпусти м. Львів 8180 гр. і треті досвідчена команда з Івано Франківська Feeder sport . Ось так позмагавшись і поспілкувавшись провели Ми чудовий суботній день , побачились з старими друзями , познайомились з новими людьми, які в перший раз приїхали на таке міроприємство і я надіюсь не остатній . Тепер чекаємо погоди і я думаю ще позмагаємось . Дякую Єдіку , який допоміг в організації цього батлу .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 1656
З нами з: 12.02.2008 07:49 pm


Повернутись в Фестивалі, семінари, гулянняХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей