Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

2-й єтап відкритого ЧО по фідеру Тернопіль -гребний канал

2-й єтап відкритого ЧО по фідеру Тернопіль -гребний канал

» 12.09.2016 06:27 pm

Щось ніхто не пише звітів , хоч я пару слів пропишу .
Цей рік видався єкспериментальним , для фідеристів спортсменів , Ми обкатали нову рейтингову систему , яка складалися з результатів Кубку області (Грушів) и двох єтапів ЧО це Гамаліївка і Тернопіль канал . Не знаю як кому , мені така система сподобалась інтрига в Чемпіонаті області була сильна , крім першого місця , Івано Франківці впевнено перемогли по всіх статтях . Але в лічці перше місце виграв львівянин Мельничук Петро молодець . Петро дуже швидко прогресує і думаю буде классним фідеристом , доречі виконав норматив кандидата в майстри спорту .
Тепер більше про самі тернопільські змагання . Всі знають шо були заплановані змагання на Козовій , але проблема з канальним сомиком , але більше всього проблема з дискотекою , яка гримить на все озеро , все таки перенесли змагання на Тернопільський канал , тим більше рибка там клювала досить непогано . І ось пятниця і Ми вирушаємо на Тернопіль , по дорозі звичайно в Озерній підкріпились , і вже в темноті прибуваємо на канал . Спортсменів вже багато , загалом в другому єтапі прийняли участь 14 команд 28 спортсменів з 5 областей , зібрались сильні фідеристи , боротись буде не просто ,але це добре , тільки так набираєшься досвіду , і тим більше вага перемоги .
Субота ранок , і все зашуршало і загомоніло , роботи багато , і прикормка , і животина , і багато ньюансів і по організації , але добре що є добрий напарник , який взяв майже всю підготовку , по прикормці на себе , Я готувався до відкриття загань , це банера спонсорів , кубки ітд . Але дякуючи бригаді суддів Рюміну Віталію Миколайовичу, та Грицині Руслану Ігоровичу, все виходило швидко і чітко . Час летить швидко і ось уже шикування , відкриття змагань , єдине що нехватало, це підняти прапор під державний гімн України , на другий сезон цей недолік обовязково виправимо . Жеребкування провели швидко і зразу всі розбіглися готуватись до змагань . Про самі змагання багато говорити не буду , але рибка ловилась і хто був готовий показали непогані результати . Наша команда Флагман М і С працювали на прикормці Флагман Голд , це канал , Лящ жлвтий і плотва коричнева , арома Голд лящ і біг плотва , замішувались на меласі лящ. Відловились Ми не дуже вдало що пеший , що другий тур , і в команді зайняли аж 6 -те місце , але враховуючи перший єтап Гамаліївку , де Ми були 2- ми , то в підсумку якимсь чудом все таки зачепились за призи і зайняли третє командне місце . Ось так завершили цей важкий і довгий сезон . Звичайно не дуже вдало але це є спорт , і він показує дійсно справжню підготовку до змагань і твою майстерність . Змагання пройшли чітко судді відпрацювали як завжди добре , супчик від Руслана просто класс , розмели за секунду , що аж повару не хватило , ( треба більший котелок). Дякую і суддям і Ангелу Руслану , і всім спортсменам за роуміння .
Але в цілому сезон не поганий , саме головне . Ми майже не губимо "стару" гвардію , і в той же час почали підтягуватись нові люди , і дорослі і молоді , а це головне , значить Ми на вірнову шляху .
В кінці хочу подякувати нашому традиційному спонсорові , компанії Флагман , за підтримку , за призи , за все, і надіюсь на подальшу співпрацю.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1628

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей