Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Мормишка. Відкритий Чемпіонат Львівської області 19.02.2012

Мормишка. Відкритий Чемпіонат Львівської області 19.02.2012

» 19.02.2012 09:20 pm

Полювання на Прилбичівського Йоржа

Зображення

Організатор:
Львівська обласна Федерація риболовного спорту (ЛоФРС)

Информаційна підтримка:
Львівський Клуб активного відпочинку (ЛКАВ)

Місце проведення:
Спортивна водойма "Прилбичі"

Спонсори:
Магазин "Золотий карась" (Львів,вул.Володимира Великого, 34)
Магазин "Хата рибака" (м.Львів, вул.Івана Пулюя,6)

Учасники:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg

Організатори та судді змагання:
1.jpg
Денис
2.jpg
Ігор
6.jpg
Олександр
3.jpg
Роман
4.jpg
Володимир
5.jpg
Тетяна
372.jpg
Папараци :)

Преса

Повідомлення: 772

Re: Мормишка. Відкритий Чемпіонат Львівської області 19.02.2012

» 19.02.2012 09:53 pm

Зображення

Пінгвін – це не тільки перната птаха, але й ще дуже «важкий » рибацький діагноз, при якому бажання рибалити виникає постійно взимку,загострюється в святкові дні, навіть у несприятливі погодні умови(30-ти градусний мороз, сніг, вітер, дощ і т.д.), і якщо сімя не відпускає тата-пінгвіна на рибалку, то в нього піднімається температура, знижується апетит,підвищується роздратованість, збільшується час перебування за компютером і перегляд фотозвітів вдалих рибалок побратимів.
Пінгвін спортивний – це друга стадія захворювання, при якій для отримання максимальної ейфорії необхідна постійна участь у спортивних змаганнях серед пінгвінів та їм подібних.
Зважаючи на те, що серед президії та членів ЛОФРС є дуже багато спортивних пінгвінів, то для отримання чергової дози задоволення, президент федерації оголосив про проведення I-го Відкритого Чемпіонату Львівської області з зимового лову риби на мормишку.

Зображення

І ось довгоочікуваний кайфовий день настав. Всі «пернаті» прибули на місце призначення вчасно, навіть не зважаючи на те, що перед дорогою практично ніхто нормально не спав, вболіваючи за нашого «тигра» - Кличка, який в черговий раз довів, що він самий зубатий.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

О 7.30 розпочалась реєстрація та жеребкування серед команд фартових секторів.
Після жеребкування спортсмени мали деякий час для приготування оснащення, одягнутися, зігрітися теплим чаєм та кавою.Настрій був у всіх чудовий, люті морози відступилися, даючи можливість насолодитися сонячним теплом.

11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg

Отже о 8.20, після чергового інструктажу, учасники вирушили до трьох завчасно розмічених зон лову.

21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg

А о 8.30 пролунав перший стартовий сигнал, після якого можна було зайти в зону лову, а після другого стартового сигналу всі «пінгвіни» одночасно почали сверлити лунки. Цього року їм доводилось вдвічі довше пробивати лід,так як товщина льоду сягала майже 40 см, дехто навіть примудрився порахували кількість обертів бура. І ось вона лунка… Руки тремтять, адреналін зашкалює, від радості в лунку сиплять все, що змогли закупити в магазині. Напружені хвилини очікування затягнулись надовго, після чого прийшло нелегке розуміння того, що в цьому секторі «кулемету» не буде. В пошуках хоч якоїсь здобичі доводилось просверлювати лунки десятками. Правда така напружена ситуація була в секторі В і С, а в першому секторі пару щасливчиків знайшли уловисті точки, і не злазили із них практично весь час. Вражав цьогорічний асортимент риби – окунь і досить масненький йоржик, карась міцно спав, навіть не відчув запах приманки.

31.jpg
32.jpg
33.jpg
34.jpg

Об 11 годині І тур змагань завершився, залишивши двох учасників з нульовим результатом, але якщо порівняти минулорічні результати, то цього разу загальний улов був набагато меншим. Напевне люті морози і різка зміна погоди таки далися взнаки.
Під час перерви, поки судді змагань проводили зважування, вносили дані в протоколи, рибаки мали можливість трохи перепочити, відігрітися в теплих машинах та пообідати. А ще приємністю було те, що на водойму завітала дитяча передача «Кадрики» 12-й канал. Вони цікавилися особливостями зимової риболовлі, брали інтерв’ю у Олега Ривака, учасниіків та суддів змагань. Добре, що діти цікавляться природою та реальним світом.

41.jpg
42.jpg
43.jpg
44.jpg

Перерва завжди пробігає швидко, і о 12.25 всі спортсмени вже були біля нових секторів, очікуючи початку, а о 12.30 пролунав перший стартовий сигнал, дозволивши захід в зону лову, і за мить пролунав другий сигнал, після якого «пернаті» з новими надіями розпочали топити лід під своїми бурами.
І ось знову знайоме відчуття, драйв, думки плутаються, хочеться застосувати одразу всі прикормки, висипати всі запаси мотиля, лиш би вона, рідненька клювала і клювала… Як відомо, думки матеріальні, а сильне бажання чого-небудь обов’язково здійснюється. Доказом цього став окунь на 360 грам, якого зловив Пономаренко Костянтин. Такий бонус вивів з рівноваги всю компанію пінгвінів – Як? На що взяв? Де клюнув? Всі почали активно бурити нові лунки, поближче до Кості, вважаючи, що натрапили на стайку окунців. Але вдача примхлива, і такий бонус може бути тільки один. Всі решта вправлялись у ловлі товстеньких йоржів і маленьких окунців. Трошки змінилась погода, піднявся вітер, що додавало дискомфорту у виборі позиції лову. Кількість риби були трохи більше ніж у першому етапі, але на загальний результат впливає попередній результат твій і побратима. Та незважаючи на всі труднощі, бадьорість і гарний настрій ніхто не втратив, тому що, кожна реальна зустріч завжди приносить радість і задоволення. А ще в такі моменти, ти доводиш собі і іншим, що ти справжній пінгвін – руки-ноги не мерзнуть, здатність годинами вичікувати здобич і моментальо її витягати з води присутня тільки в тебе.На такій оптимістичній ноті завершився ІІ етап змагань.

51.jpg
52.jpg
53.jpg
54.jpg

Учасники чемно здали свої улови суддям, і почемчикували до табору для фінального зважування. Процедуру запису результатів і чесного зважування не пропустив ніхто, так як 1 грам вирішував, кому бути першим.
А коли ця процедура закінчилась і головний суддя приступив до підбиття результатів, то всі бажаючі могли поласувати гарячою юшкою, якою люб’язно пригощав Араїк Палян та його команда.
Отже, після всіх процедур і відпочинку учасників, організатори приступили до урочистої частини – нагородження переможців. Насамперед організатори подякували спортсменам за їхню відвагу та участь у змаганнях, оголосили результатти всіх учасників, і завершили переможцями:

1.jpg
1-ше місце
2.jpg
2-гє місце
3.jpg
3-те місце

Особистий залік:
1-ше місце – Попів Олег – здобув Кубок, медаль та диплом, а також нагороджений призами від спонсорів змагань
2-ге місце – Єлісєєв Володимир – нагороджений Кубком, медаллю, дипломом та призами від спонсорів змагань
3-тє місце – Зарума Володимир – нагороджений Кубком, медаллю, дипломом та нагороджений призами від спонсорів змагань.

1.jpg
1-ше місце
2.jpg
2-гє місце
3.jpg
3-те місце

Командний залік:
1-ше місце – "Золотий Карась"(ЛОФРС):
Вільгуцький Олександр
Міловський Олександр
Городецький Володимир
Вибороли Кубок, медалі та нагороджені почесним дипломом, а також призами від спонсорів змагань.

2-ге місце - "Upstream" (Львів, ЛОФРС)
Князєв Сергій
Потилицький Денис
Пономаренко Костянтин
Нагороджені медалями, дипломом, та призами від спонсорів змагань.

3-є місце - "НЕМО" м.Стрий
Нановський Тарас
Василенко Юрій
Попів Олег
Нановський Ярослав(тренер)
Нагороджені медалями, дипломом, та призами від спонсорів змагань.

IMG_3700.jpg
000.jpg

Дякуємо за приємну компанію, гарний настрій та приємні спогади!
З нетерпінням чекаємо нових зустрічей в будь-який час та пору року!

Преса

Повідомлення: 772

» 19.02.2012 11:45 pm

Протоколы!
-1й тур.1.jpg
1
-1й тур.2.jpg
2
-1й тур.3.jpg
3
-2й тур.1.jpg
4
-2й тур.2.jpg
5
-2й тур.3.jpg
6
-1й тур.1.jpg
7
-2й тур.1.jpg
8
+команда.1.GIF
9
+команда.2.jpg
10
+команда.3.jpg
11

Марущенко Роман

Повідомлення: 17

» 20.02.2012 10:49 am

Всім учасникам, організаторам, спонсорам, суддям - ДЯКУЮ, все було супер :super !!! Вітання призерам та ЧЕМПІОНАМ!!!! Новачкам (Олегу та Володі) - респект та повага :appl , посунули "зірок мормишки" з подіуму, ну хиба що Володя Зарума повпирався - також молодець :super1 !!! Боротьба була цікава та напружена, інтрига зберігалась до самої останньої проводки! Так сталось, що доля командного чемпіонства вирішилась (при рівності балів у "Золотого Карася" та "Upstream") лише 1 грамом (перший етап зона "В" - в мене 213 грм - відповідно в мене 7 результат, в Сергія Машковського 214 грм - в нього 6 результат), що в умовах впливу вітру на показник ваги (коли цифри коливались в межах 2-4 грм) можно дійсно стверджувати - ЗОЛОТОМУ КАРАСЮ - З А К А Н А Л О!!! Прикмети, прикмети - спочатку мене зупиняють даїшники, потім на 1 етап витягую для себе зону "В" - можна було в зону вже і не йти… Так і сталось - багато бурився (близько 25-30 лунок), багато бігав :swim2 (шукав "кулемет") але таки "не попадав в рибу" :rrr: , першу покльовку та рибу побачив лише за 55 хвилин до фінішу. А потім ще той ОДИН :huge програний (або недоважений) грам.
В другому етапі, в зоні "С" пробурив лише 12 лунок, і відразу на першій базі "сів на рибу", але через помилки з тактикою та прикормкою, "провтикав" у темпі (середину етапу) Володі Зарумі. Коли я вже переконався, що мені треба робити лишалось 15-20 до фінішу, саме тоді я витягнув (на 0,057 жилку) "бігфіша" змагання (окуня на 358 грм), хоча він ніяк і не вплинув на командну перемогу - програв майбутньому Чемпіону та бронзовому призеру (які були також в цій зоні).
Окрема подяка сокомандникам Денису та Сергію за боротьбу та командний дух (а також за те, що досі тримаєте такого мормишечного лузера як я у такій легендарній команді). Чекаємо на звіти Чемпіонів та всіх кому наші змагання сподобались!!!
Був радий бачити всіх колег по хворобі, до зустрічі !!!

кочевник
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 452

» 20.02.2012 01:43 pm

Від мене велика подяка спонсорам цього дійства, суддям, особливо Роману, який судив по правилам, нашій Пресі - за гарні фото, всім учасникам
- за боротьбу, всім хто дапоміг в організації цього свята. І особлива подяка своїй команді "Upstream"- Ви молодці, як завжди.
А, зовсім забув :D, УРА УРА УРА - Чемпіонам і призерам, так тримати.
Більш детальний звіт напишу пізніше.

Rubachok

Повідомлення: 122

» 20.02.2012 02:33 pm

Також хочу подякувати 0рганізаторам,суддям,спонсорам (маг."Хата Рибака" та "Золотий Карась"),всім учасникам за цікаве змагання!!! :super
Все пройшло на досить високому рівні!
Вітання всім переможцям та призерам!!!Новачкам не зупинятися на досягненному!
До нових зустрічей на водоймах!!!

Jigmen

Повідомлення: 651

» 20.02.2012 04:02 pm

:writer Усім мої вітання!!!Перш ніж написати "свій майже чемпіонський звіт" :D ,трошки до золота невистарчило,будемо виправлятись :) ,хочу подякувати усім хто був причетний до даного дійства.Велика подяка суддям і організаторам змагань:Денису,Олександру,Ігору і Роману,також Вові і Тані за моральну підтримку учасників і чудові фото :) Окремо Олегу Риваку(Олег,дякую за посвідчення ЛОФРС)Подяка спонсорам змагань,магазинам "Золотий карась" і "Хата рибака"Також хочу подякувати Вільгуцькому Саші і Міловському Саші за те що допомогли добратись на водойму,невідомо чи Я би там був взагалі якби не вони.Дякую за це і за компанію.Подяка моїм напарникам по команді Петріву Андрію і Болюку Вові.Теж молодці.Дякую Араїку за смачну уху,Андрію(plitkar) за компанію.ВІтаю переможців змагань команди "Золотий карась","Upstream"(Костя,твій бонусний окунь Бомба,бажаю побільше таких бонусів :huge ),команду "Немо".Вітаю Попіва Олега з золотом і Заруму Володимира з бронзою.Усім учасникам дякую за цікаву боротьбу і дружню атмосферу яка панувала на змаганнях.Радий новим знайомствам,до нових зустрічей на змаганнях.З повагою,Єлісєєв Володимир(ВОВА83)З мене звіт :super

ВОВА83

Повідомлення: 365

» 20.02.2012 09:47 pm

Звіт.
Всім вдячний за компанію і головне за позитивну атмосферу, яка завжди панує на наших Львівських змаганнях! (Араіку окрема подяка, душа-Людина з великої букви).
Вперше на лід вийшов в 2010 році на Майдані в якості судді, і не повірите - зацепило по самі "нехочу". Потому бігав за Смутком Олегом з проханням " ну навчи хоч трішки" :), а він взяв і присадив мене на підлідну рибалку знов таки по самі "нехочу" :D . За що окрема подяка і я йому цього ніколи не забуду :susel: :)
ЧО 2012 видався для команди ТріАн не в дату, так як 19го лютого випадало на весілля нашого любимого дружочка Свина. Тому вольовим зусиллям на верховній раді було вирішено більшу половину команди відправити з подарунками на свадьбу (Корецький, Завінський), а залишки (тобто мене :D ) на передову, де самим основним завданням було вивідати новітні технології в світі спортивної мормишки. Так, як мені це не сильно вдалося, прийдеться призерів ловити на теренах водойм Львівської області і "питати" їх абцентом і ще різною барбітурою 8)
Перший тур зона С.
Насверлився :) Дві години не бачив жодної покльовки, в кінці туру повертаюсь на першу просверлину лунку і за двадцять хвилин до фінішу беру йоржика і двох окунців. Це єдина лунка яку я закормив і вона спрацювала.
Результа 120гр. і 7 місце в зоні.
Другий тур зона Б.
Сверлю 2 лунки і обільно кормлюся. Починається кльов як на всім відомих камнях :) Але завжди як кльов, то вічно якась "жопа" :? То пірсінг з улюбленої мормишки якомусь бігфіш подарю ( ну прям салон краси "Акваріум-Тріан-Транзит" :) ), то гачки ломаюццо, і саме обідне з хвилювання по губам їй, ПО ГУБАМ..
Короче 694гр., і 6 в зоні.
Але я задоволений і великий риспект Акваріум-Тріан-Транзит ( Млинко, Буць ) і ВСІМ, ВСІМ, ВСІМ.
До зустрічі...

Plitkar
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 348

» 21.02.2012 09:25 pm

банда- давайте звіти, фото, коментарі.

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 862

» 21.02.2012 09:56 pm

Звіту не буде , ми вже готуємось до реваншу, особливо я , трішки підвів команду , в першому турі мав 5 сходів , в другому , не міг попасти на рибу , дякую Сергію Млинко . він "пустив" на свою лунку . там і зловив майже всю рибу , сходів було небагато . зате був обрив я так думаю великий йорж. Висновок один , дрібниць не буває, особливо при слабому кльові. Треба нам попрацювати з прикормкою і буде результат.
Відкривайте. реєстрацію треба сезон закрити.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1628

» 21.02.2012 11:01 pm

Щось дійсно, звітів від переможців аж жодного :shock: Є така прикмета з спортивної рибалки- не написав звіт :writer - на наступних змаганнях виступиш набагато гірше - факт :grimace:
Ще до завершення цих змагань (після свого поганого виступу у першому етапі) в мене розболілось праве коліно ну і відповідно в голові весь час свербіло "пора напевно зав'язувати з зимовою мормишкою, ну і з футболом разом також - старію :evil: " Але вже на наступний день, знову думками я вже на льоді (перебрав ящик, підремонтував снасті і т.і.), а сьогодні зранку знову побігав (з великим задоволенням) у футбол!!! Виходить, що таки рано мені на пенсію :wink:
Нову зарубу :f1: треба ОБОВ'ЯЗКОВО влаштувати!!! Реванш і ще раз реванш!!!
Востаннє редагувалось кочевник в 22.02.2012 09:07 am, всього редагувалось 1 раз.

кочевник

Повідомлення: 452

» 22.02.2012 08:03 am

Кубок!!!УРАААА!Я якраз через 30хв виїзжаю на лід,правда ще думаєм куди...Після сьогоднішньої рибалки напишу звіт з Чемпіонату,а зараз я поїхав тренуватись перед кубком :D

ВОВА83

» 23.02.2012 09:25 pm

З переїздом на нову квартиру лише сьогодні підключив інтернет і приєднався до колективу :D . Хочу подякувати організаторам та суддям змагань за чудову атмосферу і хорошу організацію . Особлива подяка Тарасу Нановському та Юрі Василенко за,те що запросили мене на змагання в свою команду :f1: :D . Минулого року я був в іншій команді "Хантер"( яка з незрозумілих для мене причин ...... непобажала поїхати) і ми зайняли 7 місце, але на щастя Юра і Тарас запропонували бути третім в команді " Немо". Приїхавши на водойму нас зустріли прекрасна погода і чудові люди. Після хорошого сніданку і ... грам коньячку Тарас Нановський з впевненістю пішов на жеребкування зон і витягнув мені зону А в першому турі і зону С в другому. Так як водойма для мене нова :o ( був тільки раз минулого року) ці зони не давали мені жодної уяви про глубину та рельєф дна і все приходилось з"ясовувати на місці. Просверливши 5 лунок в одній пройшла покльовка йорша і ця лунка зразу була підкормлена незначною кількістю мотиля, знайшовши неподалік другу таку лунку весь перший тур я просидів на двох лунках. В одній з них при опусканні мормишки у вільному падінні пів метра під льдом пройшли покльовки окунця який нехотів брати на проводці при опусканні а жадно хватав саме на швидкому падінні( так за 5 хв було взято біля 8 окунців), але ця поверхнева стайка швидко пройшла і я незміг її опустити на дно або хочаб зупинити,мотиль недопоміг. Після першого туру я побачив що є всі шанси показати результат і знаючи що наступна зона С (хоч і була в іншому місці) стала не фортовою :( і потрібно було активніше попрацювати на результат. В другому турі знайшов також дві луночки з "партсобранієм" йорша і почав їх виманювати на повільну проводку на самому дні. Поруч сидів Володимир Зарума дивлячись на якого я зрозумів що мені потрібно тяжко попрацювати щоб підтянутися до його результату ( трошки мені цього невдалось ). в середині 2 туру була хороша покльовка (мабуть карася, так як стояв на місці і нікуди швидко незбирався втікати) але піся 3 хв. боротьби під наглядом судді зійшов за пів метра до лунки. Останні 15 хв до закінчення туру лунки затихли і жодного йорша невдалося спокусити ситним мотилем. На взважуванні результатів в повітрі відчувалася напруга і кожен з нетерпінням очікував зважування свого улову. Зайнявши 2 місце ( після сусіда по лунці Заруми Володимира, який тримав йорша в квадраті і не випускав його :D ) я зрозумів що зміг зробити саме менше помилок і фортуна в цей день посміхнулась мені. Спасибі судді за рулетку :wink: .Тарас Нановський та Юра Василенко також добряче попрацювали щоб ми завоювали в тяжкій боротьбі 3 командне місце. Дуже дякую спонсорам змагань " Хата Рибака " та " Золотий Карась" за чудові призи, особливо пригодиться ящик для приманок так, як з нетерпінням чекаю змагань по спінінгу. До зустрічі на Кубку. :f1: :wink:

Popiv

Повідомлення: 68

» 24.02.2012 10:24 pm

Почну з такого.Я дуже хотів попасти на цей Чемпіонат і спробувати себе на фоні майстрів з лову риби мормишкою,яких тут вистарчало.Але було два але...Перше-це відсутність команди,а друге це відсутність транспорту на ці змагання.Дві проблеми вирішуються,реєструюсь як лічник (на водоймі об'єднуюсь з своєю майбутньою командою "Львівські леви".Це Петрій Андрій і Болюк Вова)І добрі люди(Вільгуцький і Міловський Олександри) підбирають мене на змагання. :)І незабаром ми на водоймі.Цікаві знайомства,веселе спілкування,жеребкування і всі в очікуванні старту.Після короткого інструктажу Дениса :rupor всі вирушають у свої сектори в очікуванні першого сигналу.В першому турі мені попадає зона А. Бачучи хто є моїми сусідами по сектору,думаю:"Ну все Вова,ти приїхав! :lol: "Другий сигнал і "Понеслось".Роблю дві лунки недуже далеко одна від одної і третю подалі.Починаю обловлювати першу,10хв і повний ноль.Переміщуюсь на другу і,.."ВОТ ОНА,РЫБА МОЕЙ МЕЧТЫ :D ЕЕЕЕЕРШ!! ЗДАРАВЕННЫЙ ЕРШ,РЕБЯТА!!! :laugh1" Лунка працювала непогано близько години.Переважно гарний йорж,проскакували і маленькі окуньки.Періодично підкидаючи трошки мороженого кормового мотиля бігаю від лунки до лунки і помаленьку наповнюю свій пакет уловом.Також була одна непогана покльовка і обрив мормишки.В результаті зважування з вагою у 1269 грам,Я займаю 3-тє місце в своїй зоні А.Все буде вирішувати результат у другому турі!!!!!Другий етап-зона В.В Зоні багато сильних спортсменів,роблю декілька лунок,трішки закормлюю їх,результат недуже.Переміщуюсь ближче до центру зони,роблю ще дві лунки,закорм,глибина на сантиметрів 30 більша ніж в попередньому місці.Риба одразу дає про себе знати.Нежаліючи мотиля(на гачок чіпляю по 3-4 :!: іноді 5 личинок)починаю на двох лунках ловити гарного йоржа,іноді окунька.Кльов трошки стихає,переміщуюсь до лунок які просвердлив раніше і теж починаю ловити непогано.До кінця туру бігаючи від лунки до лунки дкже непогано відловлююсь.На останніх хвилинах змагань риба починає брати ще краще.Араїк який сидів поруч сказав що Я точно "порвав" зону.Так і сталось,з результатом 1403грами з нормальним відривом я перший у Зоні В :victory: Потім був легенький перекус :beer ,хороший настрій учасників,цікаві розмови і очікування результатів змагань!!!З надією що Я десь 5-6-Й,вирушив з учасниками на оголошення переможців.Скажу чесно,моя ціль перед змаганнями була увійти в 10-ку.РЕЗУЛЬТАТ СРІБЛО В ОСОБИСТОМУ ЗАЛІКУ як для 2-х змагань в житті(перші-Фідер)це дуже напогано і я дуже задоволений.До ноіих зустрічей на водоймах,з повагою Єлісєєв Вова!!! :super

ВОВА83

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей