Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Спінінг з човна.Команда.Грушів.14 червня 2009

Звіти зі змагань які проводять львівські риболови чи в яких вони брали участь

Спінінг з човна.Команда.Грушів.14 червня 2009

» 14.06.2009 08:16 pm

Спінінг з човна. Грушів.14 червня 2009

1.jpg
0.jpg

Организатори:
Львівський Клуб активного відпочинку
Федерація спортивного лову Львівської області

Спонсори:
Магазин "Золотий карась"
Магазин "Хата рибака"
Магазин "Світ Рибалки"

Прошли очередные командные соревнования по ловле хищника в Грушеве.
На поединок приехало 10 команд (в команде 2 учасника), но к сожалению не явились 2 команды, которые подавали заявки, что немного повлияло на распределение призов и назначения дополнительных номинаций. Но товарищам рыбацюгам так нетерпелось встретиться,что половина учасников приехала не утром , а накануне вечером, и устроили тёплый дружественный ужин с шашлыками и весёлыми рыбацкими историями, и что самое не характерное для рыбаков – абсолютно без алкоголя .
Ну а все остальные команды прибыли к 6-и утра на регистрацию.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

После окончания регистрации, в 6.45 команды спустили свои лодки на воду и расплылись по озеру в зону отведённую для ловли хищника.

10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg

И в 7 утра прозвучал стартовй выстрел. Cпасибо нашему охотнику Fedia за помощь.Если бы не он, то пришлось бы Рываку очень громко и очень долго обьявлять старт и финиш.

21.jpg
22.jpg

Итак, первый этап начался очень активно. Несмотря на суровые погодные условия, команды отловились на ура, все отошли от 0, и ловили хищников как на заказ – больше 30-ти см. :) Правда не обошлось без приключений. У одной из команд был утерян кукан с пойманой рыбой, что к сожалению повлияло на их результат.
Также на спиннинг был словлен огромный лещ, но в зачёт шла только хищная рыба.
По окончании первого этапа (10.00) учасники прибыли на берег и провели контрольное взвешивание рыбы (результаты представлены в таблице по первому и второму туру)

31.jpg
32.jpg
33.jpg
640.jpg

В перерыве между турами, соревнование посетили гости - представители доблесной рыбоинспекции Львовской области, которые рассказали о ситуации в регионе и поздравили рыбаков с открытием сезона.

11.jpg
12.jpg
13.jpg

Как раз во время второго тура начался хороший клёв. Были пойманы зачетные окуни и много хороших щук, а самая большая щука потянула на 2 кг. Во втором туре, как и в первом, снова не обошлось без приключений: одна из команд утопила спиннинг, что существенно замедлило скорость ловли и уменьшило количество пойманной рыбы.
В целом, второй этап прошёл отлично, было поймано большое количество хищников и совсем не маленьких размеров.
В 14.20 прозвучал финишный выстрел и рыбаки наперегонки поплыли к берегу, чтобы похвастаться своими трофеями.

41.jpg
42.jpg
43.jpg
44.jpg

51.jpg
52.jpg
53.jpg
54.jpg

Итоговая таблица соревнования

Команда1 етап2 етапзагальна вагасума місцьмісце
вагамісцевагамісцеЗМ
ЗОЛОТИЙ КАРАСЬ 1900216303253051
ACTIVE LVIV469522252269472
ФІШКА345845601490593
КАРКАНУНІЯ96013598131994
ФРЕГАТ468698551453115
БАРКАС 28060233469948126
ЗОЛОТИЙ КАРАСЬ 2390775061140137
КАР'ЄР4410150541549148
ГЛАВК5254011525159
UpStream257948777441610

После финального взвешивания рыбы и подведения итогов началась самая приятная и долгожданная процедура – оглашение победителя и вручение призов
Таким образом, первое место заняла команда ЗОЛОТОЙ КАРАСЬ 1 – и была награждена кубком и сертефикатом на сумму 700 грн для приобретения товара в рыбацком магазине. Второе место заняла команда ACTIVE LVIV- в качестве приза были вручены медали и сертефикат на сумму 300 грн.
А третье место заняла команда ФІШКА, и так же были вручены медали и сертификат на сумму 100 грн.
Так же всем учасникам были вручены дипломы за активное участие в соревнованиях и обьявлена благодарность.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg

ПОЗДРАВЛЯЕМ ПОБЕДИТЕЛЕЙ И ВСЕХ УЧАСНИКОВ СОРЕВНОВАНИЯ! ЖДЁМ ОТ ВАС СЛЕДУЮЩИХ ПОБЕД!

Автор репортажа: Лиса
Востаннє редагувалось Альбертович в 15.06.2009 11:49 am, всього редагувалось 1 раз.

Преса

Повідомлення: 789

Re: Спінінг з човна.Команда.Грушів.14 червня

» 14.06.2009 11:26 pm

1.jpg
Соревнование посетили не только рыбоинспекция, 12-й канал ТВ, но и лыжник Альбертович
2.jpg
Нужная в хозяйстве вещь; и якорь, и утюг
3.jpg
Нарущение зоны лова наказывалось потоплением

Папараци

Повідомлення: 25

Re: Спінінг з човна.Команда.Грушів.14 червня

» 15.06.2009 09:05 am

shpynt написав:Я так і незрозумів тоді фішка 3 а КАРАКУНІЯ4 :?:

При однаковій кількості балів переможець визначається по вазі!!!

Jigmen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 631

Re: Спінінг з човна.Команда.Грушів.14 червня 2009

» 16.06.2009 12:20 am

Відносно помилки-з ким не буває :( головне що все виправилось.
Це 1 змагання на яких мені вдалося трошки потягати щось більше ніж 100 грам ("Озерний Край не рахую).Коротко про враження-Ніч не спав ,як звично перед змаганнями :D , виходячи з хати згадав про вагу :o ... Приїхав на берег, розбудив всіх - а чого це вони сплять коли Я вже не сплю :D :D Ледве стримаюсь кинути спінінг.. Перед виходом побачив наш "пароплав" і трошки обалдів - я не знав що вони такі маленькі. Добре що ми тримаємось на дієті :D :D головний помічник судді Fedja дав старт і все почалось. Десь на 10 хв ми відійшли від 0 какушком на рідж - Smutok молодець. Я налягав на вертушки і на 1 окуня на кукані мав ще 3 сходи. Вітер шалений, плавати не дуже хочеться і плисти в дальній кут за щукою ідея хороша, але лінь бере своє :D Олег працює воблерами - я вертушками. 1 етап закінчено, результат "так собі" але, виявляється, не найгірший. На 2 етап Олег настоює на плаванні і це дає нам "срібло". Розкусивши секретну приманку він відходить від 0 щукою, потім ще 1, потім ще... я нахожу щось приблизне і також починаю набивати кукан. Лупим ближній берег, толпа народу на дальньому і по центру, але плавають - це тішить, значить в пошуках. Наближається Шпунт, я свиснув і похвалився куканом, а він либу закатив і показав півторачку :( З спортивної злості ми беремо ще по хвосту і відходимо від точки, на яку тут же пригрібає Фішка і бере найбільшу щуку (2120) :twisted: а ми вдогон ще хвіст, потім ще і окунька на 20 грам вже не відпустили, бо до золота нам не вистарчило 134 грама в 1 етапі :cry: . 2 етап мені сподобався по всіх позиціях - риба брала, але треба знайти, приманку розкусили, місця знаходимо - короче просто ЛЕВИ :D :D Змагання сподобались, будуть ще це точно.

Трансляція по "12 каналу" відбудеться в середу в 20.30 в "вісник" після нього спортивний блок, і в суботу в 22.00 в "спортпанорамі" - великий блок :!: :!: Попрошу щоб нам записали на диск і лишимо в КЛУБІ.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2206

» 16.06.2009 01:57 am

Приїхали ми на озеро в 5-00,накачали лодку і тут мене Шпунт потішив,що желета не буде(а плаваю я як топорік :o ),ще й шнурок забув для якоря ,ну да ладно з ким не буває!!! :D Нічку перед змаганнями також не спав,а прокуролєсіл :P ,дякую Андрюсі(суддя в червоній куртці),що взяв права,бо тормознули нас в Яворові Даішники :!: вони помоєму всіх перезупиняли,сказали,що на змагання і нас відпустили,толком навіть в документи не глянувши :) Вийшли на воду і погрьобали до острівця,пару закидів і поплили за нього,думали,що там вітер менший!!! Почали експерементувати з наживками,говорили тихенько і тут БАЦ активізувався якись "месний" абориген з ГАРМОШКОЮ :lol: ,який видно організував собі AFTERPARTY після весіілля,бо почав свій концерт з "Горіла сосна палала" :lol: :lol: :lol: :lol: За перший етап в мене один удар,а Шпунт взяв щучку !!! Перерва! УРРРААААА!!! Тверда земля! Ми восьмі,ну і так добре,що хоча б відійшли від 0! Домовились плисти в тупічок за щукою і не прогадали!!!! :D :!: Я з першого закиду беру мікро окунюшку на грам 10 :roll: Ура я тоже відійшов від 0!!! Шпунт закидує силікон і я чую за с пиною потріскування фрикціону!!! Взяла щучку і почала уйо під лодку,Шпунт зі своїм Ultralightom почав нахилятися за борт,щоб виманити її з підлодки,я бачу хребет і хапаю її руками так,що в неї чуть очі не повилазили!!! УРА! Щука в лодці!!! Ми почали верещати як скаженні!!!Думаю суперники,які плавали не далеко від нас точно почули наш скажений регіт і коментарі!!!Бо емоцій ми не стримували,аж кепки в воду пораняли!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Відпливаємо з кута,я чіпляю силікон,проходить хвилин 20 і в мене вроді удар,а вроді не? Підняв спінінг догори,точно,щось є!!! Моя перша щука,ви не повірите,в житті!Тішуся як дитина!!! Взяли рулетку,31 см,заканає!!! Шпунт бере ще 2 щупака,які відчіпляються вже в лодці! Пливемо на то місце де були ACTIVE,в Шпунтіка ще одна щука ,в мене тоже!!! Закидую під камиш і тут спін згинає в двоє :shock: :shock: :shock: ,тяну,Шпунт закричав МАМКА!!! Дотягнув до лодки,спрацював фрикціон і я зупинився,Юрік почав кричати,щоб я тягнув,а не втикав,бо я чесно кажучи шось розгубився коли побачив брюхо!!! Боремся з нею І Юра порізавши руку витягує її в лодку!!! Бачили б в той момент наші очі!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Сил тішитись немає,бо адреналін буквально зашкалює!!! По нашим мірка ,то була 5:D :D :D Згадуємо з ухмилкою слова Ривака перед стартом про підсак і не можемо повірити,що щукенція вже в лодці!Після 5-ти хвилинної боротьби Шпунт запихає її в садок і ми нарешті покурили!!!Слів нема,бо в нас емоційний шок!До кінця етапу ще 30хв,я ще разок закидую і чіпляю приманку за очерет,обрив і я змотую удочку бо з мене досить! :D Вирішили не відчіпляти приманку,бо хвилі і вітер такі,що могли з того очерету і не виплисти! Кінець.Їдемо на зважування з довольними либами і не даремно!!! Відловилися на славу!!!Зважили і виявилось,що не 5,а на половину менша! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Фотосесія на пам"ять!!! А мене трясе,ще 2 години по тому! 4 місце!!! Але нам зі Шпунтом,чесно кажучи пофіг,бо ми здивували не тільки себе :D :D :D На озері торчали до 19-00,відмічали!!! Мені в голові не вкладається,місяць як тримаю спінінг в руках,перші змагання,перша щука і такий результат!!!Після цього я вам офіційно заявляю,що без рибалки я тепер не зможу і я твердо підсів на цей"наркотик"!!! :wink: А сьогодні зранку я,як виявилось, прокинувся бронзовим призером!!! Справедливість востаржествувала!!! :D

PS: Особлива подяка В.В. за дійсно діючі консультаціїї!!!Поради спрацювали на всі 100%!!! :!: :!: :!: Респект і уважуха! :D

DIAMOND

Повідомлення: 5

» 16.06.2009 12:57 pm

Вставлю і я свої пару копійок + враження :)...

Власне, я не є (був :)) великим шанувальником змагань - шум, гам, ловля в зоні і ні ногою вбік, погода завжди "спецомдлязмагань" ((с) by Ривак) + риба, як правило, "піпісочних" ((с) by Romko) розмірів - жодного тобі спілкування із природою, однодумцями і насолоди від ловлі :?. Після останніх змагань, відношення дещо помінялось :D.

Тепер про враження...

Зпросоння вийшов на двір і зрозумів що все буде так як описано мною вище - принаймі погода дійсно "спецомдлязмагань" :(. Практично переконаний, що змагання не відбудуться - які нормальні люди поїдуть в шквал + дощ безпросвітний... Але Ривак розраховує, щей суддей треба закинути на Грушів - свалу немає :wink:.
При виїзді зі Львова зідзвонююсь із Риваком - той вже десь під-Яворовом ("ну це людину пре неслабо" - думаю подумки :)).
Яворів - зупиняють ДАЇшники - дивно, але замість якихось професійних питань цікавляться лишень системою оцінювання на змаганнях, правилами і т.п. Кажуть, що вже "таких як ми" на Грушів поїхало багато ("ну це людей пре неслабо в 5.30 ранку" - думаю подумки і їдем далі :)). Щоб пошвидше добратись, вирішуєм зрізати через Яворів - погана думка, дорога, в широкому розумінні цього слова, відсутня повністю :twisted:.
Приїжаєм, регіструємось, Олег вручає свої спіни і приманки і відсилає на вихідну точку для підготовки плавзасобу і т.п. Зупиняюсь біля Кості та Сергія (Кочевник та К-2). Пару слів про погоду, плани та перспективи...
ryvak написав:..Перед виходом побачив наш "пароплав" і трошки обалдів-я не знав що вони такі маленькі.

По ходу накачування нашого "нирка-2" вражаюсь розмірами баркаса сусідів - борти в 2а раза вищі, дно жорстке із килем, розмір в 2 рази більші, але весла такі ж як і внас - значить по швидкості можем з ними конкурувати :lol:...
До старту 10 хв, а якийсь простий чувачок прямо біля нас дістає на вертушку з берега щучку на 400 гр :shock: - ото, думаю, буде зараз жор...
Вихід на воду - випливаєм на секретну точку Олега - старт - понеслась :D...
Ставлю провірений рідж 35 і на другій проводці сідає окуньок чуть більше приманки :o - на кукан його не садим щоб не розірвати навпіл - початок є... Близько години купаємо всі можливі приманки, але працює лишень вертушечка в Ривака (1 окунь в лодці, 3ри зірвались вже в повітрі біля лодки)... Потрохи починає приходити усвідомлення що сьогодні все буде як на "нормальних" змаганнях :(... Перебираючи чергову коробочку натикаюсь на ну зовсім не підходячий воблер - зато далеко летить :) - пуляю його на метрів 50ть під стіну берегового комишу. Дивно, але трави не притяг, значить можна ще пробувати. 2й заброс - пів метра проводки - потужний удар...Кричу Риваку: "щось є - підсак"... ГЛ 841 гнеться в дугу, що додає азарту напарнику і він наперевіс із підсаком чекає супер здобич :). Завожу в підсак щучку, на вигляд явний незачот :?, але вирішуєм взяти, проміряти... Ще два заброси - знову покльовка - на цей раз окуньок грам на 200-250 - трохи збентежені дивимись на окуня - ну не сподівався я що саме тут і саме цей воб окуня може принести... Списуєм на випадковість, але десь на підсвідомості я собі запамятовую особливості проводки...
Більше години кружляєм практично в одному районі - в Олега покльовки є, риби немає :?. Я далі експерементую із приманками - черга доходить до шакаловського мікро-ратліна... Закидаю між проходами в комиші і отримую потужний щучий удар, проте, риба не засіклась. Покльовка на ратлін ще блище наводить мене на думку про помилковість нашої ранкової концепції що варто ловити на поверхневі приманки і т.п.
Фініш - гребем до найблищого виходу - сюдиж завертає Шпунт і DIAMOND... В них одна більшенька щучка - значить у нас ще не найгірше... Просим в них рулетку і о чудо - наша щучка має 31,5 см - радості немає меж :D - мерщій на зважування...
1й етап займаєм 5те місце - не найгірше, особливо, якщо врахувати що від 6го нас відділив 1 гр різниці (подумки дякую першому безневинно убієнному окуньку до 10 гр :)). Улови у всіх не особливо - є надія на 2й етап...
Перед початком другого етапу виникає маленька суперечка - Ривак пропонує не виделуватись і ловити в томуж районі в якому провели 1й етап, а мене невимовно тягне на "дальній кордон" :)... З певний небажанням, Олег погоджується (добре що я на веслах, приходиться зі мною рахуватись :))... Поки пливем проти шквального вітру - відчуваю некомфортне поколювання в "п'яту точку" - так і є - воблер одним гачечком зачепився за штани... Ігноруючи поколювання гребем на точку, але воблер вже колить і другим гачком трійничка - немає варіантів - кидаєм якір тут...
Вирішуєм ловити на провірені в 1му етапі приманки - я впираюсь в секретний воблер, Ривак в вертушечку...
На другому ну дуже далекому забросі відчуваю покльовку - ура в лодці щучка явно зачотна (350-400 гр) - від нуля відійшли і, якось, напрочуд швидко...
До нас підпливає інша команда і стає нище по вітру - ех негарно обрубали :x... Зато Олег демонструє їм наш кукан із зачотом (деморалізує суперника) і ми щасливі гребемо десь подалі від досягаємості вертушок 3го розміру :)...
Плануєм зайти в бухточку, де поменше вітру, але там вже стоїть пару команд + некомандна лодка... Немає виходу - гребем на протилежний бік протоки вище стоянки Шпунта метрів 100...
Пробуєм обловити невеличку заплавку, але безрезультатно... Вирішую закидати проти вітру, благо приманка дозволяє це зробити доволі успішно... На черговій проводці, чую потужний удар і нормальний спротив... Перша думка - ось вона МАМКА - спінінг вдугу, Олег помітно нервує, але риба вже в підсаку :). "Мамка" виявилась 700 грамовою щучкою :D... Всетаки, УЛ снасть дає дещо спотворене уявлення про розмір трофею... :). Олег, остаточно повіривши в мою приманку шукає (і знаходить) найблищий аналог :).... Далі пливем на відмілину і, практично, підряд витягаєм 4ри щучки, три з яких на грані допустимого розміру... На кукані місця вже немає, ми щасливі що нормально пішов етап демонструєм кукан Шпунту... Далі все як писав Олег - в них 1на щука як наших 7 :(....
Впираємось із подвійним ентузіастом і дістаєм ще пару щучок +/- 200 гр..., а в цей час, підступний Шпунт із DIAMONDом виводять на "нашому" місці реальну МАМКУ :shock:... Починають закрадатись думки що нам "пороблено" і тому нормальний щук не йде, але дуже жалітись немає на що, кукан вже переповнений хоч і "бебіками" :? ...
Далі була спроба перепливти на ранкову точку, але вітер вніс свої корективи і вирішуєм плисти краще по вітру :), тимбільше, що до фінішу лишень 10ть хв...
Вже собі намічаєм прохід куди будем виходити на берег і робим останні заброси без особливої надії на успіх...
За 5ть хв до фінішу спід-берегового очерету дістаю 20гр окунька - є плани встигнути зловити ще пару... Слідуючий заброс не зовсім виходить і воб падає метр від берегової плити біля самісінького комишу... Максимально акуратно намагаюсь його підтягнути і чую нормальний спротив на протилежному кінці.... "Ну це вже точно МАМКА" - думаю відпускаючи фрікціон :D... Щука дуже активна, в підсак не йде - рветься 2а рази під лодку.... Всі щучі вибрики 841 із гідністю витримує і завожу в підсак щучку близько 900 гр. В підсаку щука робить черговий кульбіт і мій воб вилітає з лодки - ех, знову пощастило, щука вже в лодці... :D. До фінішу лишається 3ри хвилини, мій воб застряє в комиші і я спокійно закурюю сигарку...
Спішимо на зважування... По-дорозі підбираєм DIAMONDа і Шпунта - так їхні щуки вражають :shock:, наші відносно них просто мальок.... :?. На зважування приходим одні із останніх, тому уявлення про улови інших не маєм...
Зважування, протоколи, нагородження... - нічого собі, ми займаєм ІІге місце - це для мене реальний сюрприз :shock: - обєктивно розраховував десь на 4те...
Реально шкода пацанів із команди ФІШКА - відловились суперово, а місця не отримали... (але нагорода таки знайшла своїх героїв вже пост-фактум :D ).

П.С. Хочу подякувати всім організаторам, суддям, учасникам, спонсорам за хорошу організацію, здорове спортивне суперництво, та призи. ОСОБЛИВУ подяку висловлюю напарнику - Риваку Олегу, за справжнє людське терпіння в тих моментах, коли замість ловити самому - задовбував його своїми перехльостами, зачепами, бородами - але це все через вітер :roll:..

Smutok

Повідомлення: 697

» 16.06.2009 03:43 pm

Так як хотілось розвідати трішки вподобання риби на водоймі, то виїхали ми в суботу десь о 3-й годині дня. Щойно виїхали за Львів - почався дощ. Вітерець також дув неслабий. З надією вдивлялись вперед, заспокоюючи себе що там хмари не такі темні :D , та й 80 км від міста всетаки. Не склалось, дощ не переставав аж до самого ранку. Думали заїхати на півострів, щоб переночувати там, а зранку перегнати човен і мащину на дамбу. Заїхати то ми заїхали, але коли подумали, як виїзжати назад по тим калабаням якщо весь час дощитиме - одразу розвернулись і на дамбу! Знайшли місце, посиділи пару хв, зідзвонились з ЗК-2 - вони вже в Янові. Не будем їх чекати. Дощик став трішки слабшим, надули човен і вперед за рибами! :f1:
Покидали годинку щучі приманки в районі шлюзу на глибині і по руслу - в батька один удар і все. Зачепив і витягнув відцепом залишки сітки :? , ще й з двома приманочками. Перепливаєм на міляки до півострова пробувати окунця - в мене один удар на улюблений твістерок, який я називаю опаришем, тіло понівечене рибами так, шо не впізнаєш. В батька один мікроокунь. Відчуваю, що якимось дивом промокла 5-та точка, в батька теж трішки пропустило водички, повертаємось до машини. А там вже і ЮРка з Сергієм підмокші теж приплили назад. Мали по одному удару. По рибі нічого не ясно, завтра якось та й буде. Цікаво, чи приїде ще хтось зранку по такій погоді чи ми тут так і будемо самі? :D
Розводимо багаття, пробуєм підсушитись, вечеряєм, заодно "прикормлюєм" головного суддю.... :)
Поспати не дуже то вдалось, всю ніч вітер гудить, ллє дощ, в намет просочується вода, яку поривами вітру скидає мені на обличча, ще й в спальнику жарко, короче повний набір :) Зранку будить всіх Ривак, заганяє на реєстрацію. Готуєм човни, снасті. Помічаю, що десь загубив свого улюбленого "опариша". Другого такого нема :cry: Пливем на точки, знайомі з минулих змагань. Постріл! Полетіли приманки в воду! На першій точці десь на 10-му забросі відчуваю удар на падінні, підсікаю - і нічого не відчуваю :) , зрізала... Більше ударів нема. Зміщуємось. Через пів години після старту батько бере окунця! Позору уникли, можна розслабитись. Зв"язуємся з ЗК-2 - в них теж один окунець. Ще з годину плаваєм з ударчиками, але без риби :? Дзвонить Юрка, каже, що вони надибали рибу - пару тичків, окунь і сходи. По трошки зміщуємся в їх сторону - і ми свою рибку знайшли. Пару окушків, я витягую щучку. Така маленька, ну як вона може бути 30 см? Міряю - ого, цілих 33! :shock: На кукан! Юру з Сергієм здуває вітер, якір не тримає. Їм доводоиться ставати в не дуже перспективних місцях, щоб нормально заякоритись. Регулярно працюю веслами, міняєм місця, по трошки ловим окунців. Розмір порівняно з минулим роком зовсім не радує. На одній з проводок попадається щось більше, думав, крупніший окунь - дотягнув до човна - йоли-пали, то ж підлящик! І взяв нормально, приманка в роті. Випускаю назад в воду. Попадається ще одна щучка, ще менша за попередню - але теж залікова, 31см. Ура! А от і фініш. Улов на мій погляд так собі, думаю, в 5-ці маєм бути. Випливаєм практично останні, важимось - 900 гр. Ще й виявились другі :shock: Можна поборотись! З окунями розібрались на що клюють, є надія на результат. Я був впевнений, що ті хто поставлять на щуку в другому етапі пролетять, обід всетаки, а окуня клювати будуть полюбе.
На початку другого туру вирішуєм пробити затоку прям біля місця старту. Один тичок і все. Нема рибів! Пливем на центр - з перших забросів вивалюю щуку на грані фолу 31 см, а батько одразу ж окуня грам на 100. Початок суперовий! Масово окуня тут нема, одиночні удари. Пливем до протилежного берега, почали частіше клювати всякі риби. Удар як завжди стандартний, а після підсічки мій Daiko приємно вигнувся, навіть фрикціон попискував! Берем в підсак красеня окуня на 319 грам. Дивлюсь на годинник - навіть години не пройшло, а улов вже непоганий. На одній з стоянок виловлюєм 2 йоржа :lol: Один грам на 60! В середині етапу попадаєм на ТОЧКУ: окуні клюють на кожній проводці, на любий колір і розмір їх трохи більший. Привда є й піпіски, навіть 10-ти грамові ковтають мікруху по карабін. Попався ще один товстячок грам на 200 і зійшов швидш за все щурик.
Вітер посилюється, вирішуєм трохи раніше за постріл плисти на базу. Допливаєм до затоки біля бази, ще є цілих 5 хв! За цей час батько виловлює окунця на 10 грам, в мене вже майже під човном сідає зачотна щучка, але висунула пащу з води, пару раз тряхнула нею і зійшла :( Але за передостанній заброс реабілітуюсь, встигаю взяти ще окуня грам на 50 :) . Фініш!
Йдем одні з перших на зважування з впевненістю, що ми лідери. Але тут привозять свою рибу ACTIVE.LVIV і ФІШКА :shock: Молодці, кльово відстрілялись!

До цих змагань навіть не думав, що в змаг., де беруть участь 10 команд, перше місце можна мати аж з 5-ма балами, а 3-тє - аж з 9-ма. Це і показує, що боротьба була неабияка! Змагання вийшли суперові! Подяка всім, хто не злякався погоди і всетаки приїхав!

StriDer

Повідомлення: 289

» 16.06.2009 06:54 pm

Очень интересные отчёты! Столько адреналина и впечатлений, зачитался. Молодцы!
Какие бы нибыли организаторы, но праздник, встречи, общение, всё зависит от самих людей увлечённых любимым хобби и очень приятно, что невзирая на погоду все приехали отказавшись от тёплых коек :D Настоящий мужской коллектив!

Вова

Повідомлення: 3276

» 17.06.2009 09:27 pm

Для тех, кто не успел посмотреть первый репортаж по 12-му каналу :arrow: Ролик

Вова

Повідомлення: 3276

» 19.06.2009 06:51 pm

Альбертович

Повідомлення: 248

» 19.06.2009 08:34 pm

:D Супер!!! Ролік клас!! А що там ВОВА робив?? :D

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2206

» 19.06.2009 08:51 pm

ryvak написав::D Супер!!! Ролік клас!! А що там ВОВА робив?? :D

Щось ховав від всієї решти :D

Добавив розмову з рибінспекторами. Ютуб більше як 10хв не дозволяє грузити

Альбертович

Повідомлення: 248

» 22.06.2009 07:43 pm

ryvak написав:Трансляція по "12 каналу" відбудеться ... в суботу в 22.00 в "спортпанорамі" - великий блок :!: :!: Попрошу щоб нам записали на диск і лишимо в КЛУБІ.

Олег, з тебе диск! :D А то написав, що в 22-00, а насправді та спортпанорама близько восьмої була, і той випуск я пропустив :(

StriDer

Повідомлення: 289

» 23.06.2009 09:18 am

Прошу написати назву нашої команди в таблиці змагань правильно, не КАРАКУНІЯ а КАРКАНУНІЯ :!: :D

Дядько_Sem

Повідомлення: 87

» 23.06.2009 09:59 am

StriDer написав:
ryvak написав:Трансляція по "12 каналу" відбудеться ... в суботу в 22.00 в "спортпанорамі" - великий блок :!: :!: Попрошу щоб нам записали на диск і лишимо в КЛУБІ.

Олег, з тебе диск! :D А то написав, що в 22-00, а насправді та спортпанорама близько восьмої була, і той випуск я пропустив :(

Ага - і мені диск + пиво за моральне відшкодування :D - прийшлось в 22.00 довший час слухати хор бандуристів по 12му каналу (а може, це нас так п. Ривак до вічного і прекрасного ненавязливо залучає :wink:)...

Smutok

Повідомлення: 697

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей