Анонс

Дорогі друзі! Дякуємо що ділитеся на Форумі корисною інформацією!!!

Facebook: Active market
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

ІІ Чемпіонат ЛОФРС (спінінг-човен) 14.10.2012 Грушів

Звіти зі змагань які проводять львівські риболови чи в яких вони брали участь

ІІ Чемпіонат ЛОФРС (спінінг-човен) 14.10.2012 Грушів

» 14.10.2012 09:50 pm

Зображення

Ну ось і завершився наш ІІ Чемпіонат з лову хижої риби спінінгом з човна. Насамперед хочу подякувати всім нашим Учасникам, Суддям та Романичу за смачнючу юшку!!!

Подякуємо також і спонсорам нашого Чемпіонату (без Вас організувати таке змагання було б набагато складніше):
- мережа риболовно - екіпірувальних центрів "ЗОЛОТИЙ КАРАСЬ" /34-t3530.html
- мережа рибальських магазинів та інтернет - магазин "Риболов еліт" (м. Черкаси) http://rybolov-elit.uaprom.net
- компанія "Сraze fish" (м. Одеса) http://www.crazy-fish.biz!!!

На наших змаганнях було 12 команд у складі 24 спортсменів. Нажаль, через чергове непорозуміння з керівництвом Теплоенерго, змагання мусили перенести з Гамаліївки на іншу водойму. Варіантів направду лишалось не багато, тому обирали не з кращих водойм а серед тих, на яких можна цивілізовано провести спортивні змагання. Обрали Грушів, на користь якої говорили досвід проведення змагань (2008-2009 роки), велика акваторія, безкоштовна оренда та можливість потримати як окуня так і щуку.
Організаційні питання підготовки до змагання займають купу часу (анонси, замовлення нагород, переговори з спонсорами, протоколи, юшка, судді, рекламні банери, наспинні номери, ваги, запасні батарейки, посуд і т.і.) але поступово все налагоджується і наступає ранок нашого Змагання.
Прибуваємо як майже і всі наші учасники ще затемно, в світлі фар бачимо силуети спортсменів, помпування човнів, на майданчику чути збуджені голоси, вітання та добрий гумор – це значить що зустрілись старі знайомі які хворі однією хворобою – спортивна рибалка!!! Що змусило цих людей приїхати сюди о 6.00 за 90 км. від Львову по поганих дорогах у свій вихідний день? Відповідь проста – це ІІ Чемпіонат Львівської області з лову хижої риби спінінгом з човна і саме тому варто спробувати себе (свої вміння та фарт) серед самих сильних спортсменів Галичини!!!
Розкладаємо свого човна та проводимо реєстрацію та жеребкування учасників. Раді бачити як старих знайомих так і новачків наших змагань. Ціла купа приємних подій та свят випала на 14 жовтня, це і свято Покрови і день українського козацтва і день створення УПА і звісно наш Чемпіонат! Право підняти Держаний прапор було надано дійсному Чемпіону Львівської області Олександру Вільгуцькому, особливо приємно, що наші учасники не лише слухали Гімн України а ще і активно співали! Після чого змагання було оголошено відкритими. Враховуючи те, що наш такій собі львівській междусобойчик розбавили тернопільчани (команда "Big pike"), їм і було надано право провести жеребкування зон. Сліпий жереб визначив, що в першому етапі всі змагаються в зоні "А" а після обіду - в зоні "В".
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Спортсмени почали готуватись до виходу на воду, я з напарником лише встиг в човен закинути свої палки та приманки, збирати снасті мені прийшлось вже після старту. Наш стартовий номер був 10 з 12 тому ми вийшли в зону, коли майже всі човни вже стояли на якорях. В цьому році на Грушові ми були лише один раз, тестували водойму за два тижня до змагання, тому деякі напрацювання ми вже мали і переважно вони стосувались саме зони "А". На диво одна з перспективних (як на нашу думку точок) лишалась вільною - ми на ній і заякорились. Майже відразу пролунав старт і ми зробили перші заброси, Олег із словами "аби не піймати рибу на першому забросі" виконав свою установку я щось "провтикав" і вже на першому забросі піймав відносно нормального (близько 100 грм) окуня, вже легше від "0" відійшли. Тут підключився і Олег, і хвилин за 15 ми мали вже 4 окуня (пара з яких була близько 200 грм. кожний), вже не поганий початок але ще хвилин 5-10 без покльовок- треба змінювати точку. Міняємо 2-3 якоря, риби не має, в голові проскакують думки, що або ми лузери або активність хижака ніяка і то був вихід риби. Але на ще одній "перевіреній точці", таки беремо пару нормальних окунців та маємо удар щучки та ще один зріз 0,25 флюра. Бачим, що неподалік від нас "Пара-ход" потрохи половлює окуня, тому робимо ще пару контрольних стоянок в цьому районі та беремо ще близько 10 окунів, декілька з яких за 300 грм. Тут ще і журналісти під'їжджають до нашого човну, фото-відео, інтерв'ю - відчуваємо себе телезірками. Журналісти зникають на човні а з ними і кльов. Справи в нас вроді їдуть не погано але ми зовсім не володіємо інформацією по зоні, там в затоці багато сильних спортсменів -щукарів, як справи в них? Піднімається сильний вітер та хвиля і нас декілька разів стягує з якорю - ми вирішуємо шукати рибу в інших точках. Спочатку їдемо до "монаху", там глухо, потім вирушаємо в іншу частину зони - в затоку, робимо пару якорів на "прістріляних точках" але щучка вперто мовчить. Витрачаємо купу часу на ці переміщення та розвідку ситуації в затоці. Більше годин як в нас не має жодної риби або покльовки, виходимо на косу та ловимо одного або двох мікроокунців, поступово зміщуємось до точки фінішу. На останньому якорі (хвилин за 10 до фінішу) за приманкою Олега виходить залікова щука але перед човном всеж таки відвертає. Фініш, зважування, ми тимчасові лідери, знову журналісти та інтерв'ю.. Роман вчасно рятує всіх (і учасників і журналістів) від голодної та холодної смерті - смачною юшкою - ще раз особиста ПОДЯКА!!! (на таких як ти людях ще і тримається цей світ).
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Як тільки закінчуємо їсти - лунає оголошення - всім готуватись до виходу на воду. Внутрикомандні роздуми "брати або не брати" (майже як у Шекспіра), це ми про УЛ, в першому турі я навіть його жодного разу не брав у руки - все ж таки беремо у човен і УЛ-патики, мій прогноз - буде важче -тому важливий буде кожний навіть мікроокунь. В нас третій старт, вперед, зону "В" майже не знаємо тому працюємо лише по приблизному плану (перевірити входи в затоку, берегова кромка, латаття, "монах", русло). На першому якорі Олег бере окуня (за 150 грм), потім з 2-х якорів беремо ще по одному окунцю (але вже значно меншого розміру) і все - д о в г а пауза, шукали,міняли, не стояли, все марно - більше 2-х годин ми без риби. А риба то є, Олег це відчуває носом "по повітрю", крім того на підтвердження одна з команд багрить браконєрську сітку з 4-мя щуками "кільовками". З особистих спостережень, бачили також як ловлять рибу тернопіляни, але "свою точку" намагаються "не світити" та не залишають весь етап. Інші учасники, як і ми майже не ловлять, лише хвилин за 40 до фінішу Олег бере мікоокунця грам на 10, але поруч "Пара -ход" бере значно більшого окуня. Ми ще 2-3 якоря (по пару забросів) і тікати до іншого берегу. Поспішаємо, я не витримую - збираю "піпісочний комплект" і за 10 хвилин до фінішу беремо ще 3-х окунців з останнього якорю. Фініш, по дорозі до місця зважування, відчуваємо, що злетіли конкретно але надія на призове місце зростає по мірі того, як взнаємо що інші лідери (крім Тернопілю) також виступили невдало. Швидке зважування, і вся риба повертається живою до водойми- напевно ми (ЛОФРС) і надалі будемо відмовлятись від здачі риби суддям у поліетиленових пакетах - так у риби більше шансів на виживання!!! Протоколи зведені швидко, відповідно підведення підсумків і нагородження учасників проходить ще по світлому!!! ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

За гарні фото - окрема ПОДЯКА Олександру Міловському!!! Чемпіонами нашого змагання та володарем гарного Кубку стала команда з м.Тернопіль "Big pike", Зображення

срібні нагороди у нашої команди " Ritter-west", Зображення

бронза у "Золотого Карасю"!!!
Зображення

Зображення
Вітання переможцям та всім учасникам - адже це не лише чергові (або дебютні) змагання - це ще одна краплина досвіду та ще одна сходинка на шляху до вдосконалення.
Зображення
Приєднані файли
.jpg
мокрий протокол
Востаннє редагувалось кочевник в 16.10.2012 08:41 pm, всього редагувалось 5 разів.

кочевник
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 452

Re: ІІ Чемпіонат ЛОФРС (спінінг-човен) 14.10.2012 Грушів

» 15.10.2012 10:46 am

Будь ласка уточніть час трансляції по ZIK ТБ передачі про змагання в Грушові або назву передачі в якій це буде транслюватись. дякую. http://tv.zik.ua/tvprogram

ser-Kors

Повідомлення: 3

» 15.10.2012 11:22 am

21:25 – «Спортивні новини»

кочевник

» 15.10.2012 02:48 pm

Я хочу звітнутися вже, бо їду в відрядження, і не знаю, коли найближчим часом доберусь до компа.
Рибалка на змаганнях виявилась ДУЖЕ трудова: поняття точки було відсутнє, як клас, тому рибку доводилось збирати по 1-2, постійно міняючи якір і обкидуючи величезні площі (а як спалося після змагань!). Можливо, ці точки десь і були, але для нас з батьком ця водойма в плані хижака-повна загадка, адже останній наш візит в Грушів був років 8 тому, та й то з фідерами. Та й практики човнової ловлі небагато: основні наші виїзди якраз і відбуваються на змагання. Одним словом: наше п'яте місце нам озеро подарувало, посадивши на гачки декількох хороших окунів, один з яких став персональним татовим рекордом (520 гр). Тепер подяка: не формальний вияв чемності, а щиро: ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ! всім організаторам, федерації, суперникам, спонсорам! Я усвідомлюю, що до спорту мені далеко, але для загального розвитку, як рибака, такі заходи вважаю дуже корисними і повчальними.

oleh

Повідомлення: 814

» 15.10.2012 05:15 pm

Буду і я звітуватися, чи не вперше, але колись потрібно починати. В першу чергу хочу подякувати організаторам цих чудових змагань, спонсорам, суддям, а також учасникам за чесну та захоплюючу боротьбу. Якщо чесно навіть незнаю з чого почати :? Це наші 2 змагання і історія повторилася, як в Прилбичах на попередній лодці. Перший тур в ж...і :) , а другий тур під верхом :D В підсумку знову 6. Враховуючи те, що ми без мотора, а напарник явно не Майстер Спорту з греблі :lol:, то результат дуже і дуже нас порадував.
І знову зробили помилку, і знову зробили висновки, і знову є над чим працювати, і знову чекаємо з нетерпінням наступних баталій, щоб довести що ми вміємо на своїх помилках вчитися!!!
До зустрічі на наступних змаганнях :f1: !!!!!

З ПОВАГОЮ КОМАНДА "РИБАЦЮГИ" ДОБРОТВІР!!!

Chupa

Повідомлення: 61

» 15.10.2012 11:04 pm

кочевник написав:21:25 – «Спортивні новини»
Нічого не було :(

volodya

Повідомлення: 74

» 15.10.2012 11:34 pm

Може завтра буде...
Короткий звіт.Змагання нормальні.В першому етапі знайшли рибу,піймали 28 окуня+2 шнурика+1 зріз+1 потримав.Але результат 1 туру нас задовільнив.Потім юшка,бутербродіки,мрії проо чемпіонство нас конкретно розслабили.На 2 етап поперлись за щукою.В результаті на 3 годину туру ми мали 4 окуня і 2 огидних зріза.Різала прямо на забросі-"хлюп",удар і зріз.Як тільки ставив скрутку-навіть окуневих тичків не було.Після 3 годин доплили до березняка і добрались ще 2 кокушками+1 шнурик.Короче в 2 етапі ми рибу не знайшли,але не це головне.Головне що в мене виникла паніка.Я тупо не знав ні куди плисти,ні в що впиратись.Єдине заспокоювало що у всіх було то саме...Але в башці триається думка-не клює-став мормишку :(
Водойма дуже спортивна.Зона А просто бомба.Але практикуватись треба в зоні Б :)
Про організації-все на високому рівні.Учасники свояки.Спонсорам змагань низький уклін.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2209

» 16.10.2012 05:30 am

Грушів, жовтень 2012

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

Ось відбулись наші осінні човникові змагання, приємно що всі вони розпочинаюься з підняття папора України та під супровід Гімну. Цього разу честь підняття стягу випало Jigmen-у.

ЗображенняЗображення

Після кротких роз"яснень-дебатів, вирушили на старт.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

На воді, під час фотосесії всі були на позитиві, крім ryvakа, який вес час сварився - " ви на нашій рибній точці", тому його фото з вудкою і нема...)
А тим часом люди також старались.

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Під час зважування - ніхто, нікому зайвий бал подарувати не хотів (особливо деякі :) )

ЗображенняЗображення

Риба була в більшості команд!

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Ще одна з прємних подій, що хлопці з Flagman-у зачіпили сітку, про що одразу повідомли.

ЗображенняЗображення
Потім мусіли чекати близько години, ніхто не збирався залишати бракон"єрське знаряддя...!

Дякуємо спонсорам за допомогу, спортсменам за гарну боротьбу,а спостерігачам за увагу і всім присутнім за компанію!
Востаннє редагувалось ramanuch в 10.03.2013 09:10 pm, всього редагувалось 2 разів.

ramanuch

Повідомлення: 331

» 16.10.2012 11:18 am

Доброго дня всім!Хто знає де і як можна подивитись решта фоток, яких тут немає? Зокрема на водоймі, лодка з суддями фотографуючи кружляла біля всіх учасників змагань та фотки, які були зроблені на березі в перервах між змаганнями та після їхнього завершення.Це групові фото та фото призерів.

ser-Kors

» 17.10.2012 09:50 am

Дякую за добавлені фото!!!

ser-Kors

» 17.10.2012 10:21 am

Обіцяний репортаж по ТБ про наші змагання http://tv.zik.ua/project/index/12 - дивитись з 12 хвилини.

кочевник

» 17.10.2012 11:04 am

кочевник написав:Обіцяний репортаж по ТБ про наші змагання http://tv.zik.ua/project/index/12 - дивитись з 12 хвилини.

Зареєструйте нового члена Федерації - Олександра Вігунського ;)

К-2

Повідомлення: 135

» 17.10.2012 03:30 pm

Саша "пропіарив "Шепель" :D , а Костя з Олегом "Грушів" :huge

volodya

Повідомлення: 74

» 17.10.2012 06:29 pm

Доброго всім дня . Докину і я пару слів .Я і мій колега по хворобі ))) виїхали зі Львова близько 5.00 (на даній водоймі ще небули). Заїшавши в м.Яворів наша (доблесна) державтоінспекція помогла найти кращу дорогу)))) через с.Нагачів(шоб їх) . Прибули з запізненням защо отримали на горіхи ))), але нічого швиденько справились напомпувавши човна і зібравши снасті + старт був перенесений . Старт змагань і ми на веслах ,оглянувши водойму грибемо в праву сторону від бази .Перші заброси під комиш і на глубину русла де перепад недали жодного тичка чи удару . Вирішили з колегою розприділитись (хто на шо і хто за чим).Кинувши монетку мені щука Анрюсі окунь він падає на мормиху+твістер, я на (секретну приманку))). Почавши закидувати прямо в траву яка на сантиметр вискупає з води , приносить перший результат окунець потім ще 2 і щука , ну все думаю зараз набомблю , а не тут то було пару хвилин і все як відрізало .Помірявши щучку ,3 сантиметри бракнуло пішла кликати маму, мама неприйшла .Вирішили змінити місце дислокації перепливши озеро впоперек , ще одна зачотна щука на кукан. Інтервю ))) і кінець першого туру. Зважування 735грам ну вздихнули легше ,від нуля відійшли . Пообідавши почали думати що робити , так як риба неактивна і забилась в траву , або сидить на глубині ,вирішили йти на міляк. Старт другого туру і ми грибемо під камиш . Перший заброс в траву і моцний удар . Щука 700грам на кукані. Знову тишина , петляли попри камиш туди , назад ,повний нуль.Кінець мгань спокусився окунь на Рапалу Х-рап і все ФІНІШ.При зваженні 786грам і відповідно 4 місце.
ЗА гарно проведений час і масу позитивних вражень команда * Blackwolf* дуже ДЯКУЄ організаторам , і всім учасникам змагання !!! До наступної зустрічі!!! :f1:

Blackwolf

Повідомлення: 140

» 17.10.2012 07:16 pm

Добрий день всім!! Привіт з Тернополя) Напишу і я декілька слів. Виїхали з тернополя в суботу біля 16 години до 9 були на водоймі в темноті нічого не бачимо знайшли місцевого рибалку який розповів де приблизно міляки глибина.Знайшли місце стоянки повечеряли і спати! Зранку на березі вже зібралася компанія( надування човнів розкладання снастей.....) Вихід на воду .І зразу ж питання: куди плисти?? перший раз на страку. Поплили в заплаву ... я на сєдобочку сусід на щуку на воблер. Перші покльовки незаставили себе довго чекати на воб 1окунь Ух єєєє відійшли від нуля :D Зразу в ту саму точку закидаю на сєдобочку ....єєє пару штук зняли тай далі по приблизній схемі взяли 28шт. :) Шукали пізніше щуку-глухо. 1тур -ми 3 ))) Настроїлися на боротьбу на 2 етап перекусили)..і в бой) Виплили до дамби на глибину потім під берег- глухо. Але я побачив і згадав з Кубку України дуже похоже місце такее як в тернополі від берега ракушатнік(тверде дно) з переходом до трави + стіна камиша.Стаємо. 1окуно в самому березі!!ЄЄЄЄ .Здихнули з полегшенням що відійшли від 0 :) .І далі понєслась..... Хоча пізніше помінали місле деслокації-почали кидати вздовж камиша де покльовував більший окунь і снід дуже непоганої щуки((за другий тур 48окунів .. :D
Припливши на берег поважилися і зрозуміли що ми 1!!!ЄЄЄЄ.Нагородження.. далі дорога до дому(дякуємо рибакам які допомогли знайти дорогу до Львову і потім в Львові показали шлях на Тернопіль)
Дякуєм всім організаторам за ці змагання. За масу позитивних емоцій за смачну юшку також спортсменам за чесну боротьбу! До наступної зустрічі!!) :f1: Команда "Big Pike"

рибацюга

Повідомлення: 6

Далі

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей