Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

І відкритий Кубок ТОФРС. Канал 13-14 жовтня 2012

Re: І відкритий Кубок ТОФРС. Канал 13-14 жовтня 2012

» 17.10.2012 06:50 pm

продовження
, час летів швидко незамітно підкрався вечір ,темно і всі почали збиратись в компанії , байки, анекдоти , а хлопці з Чернівців і Фраківська їх розказувати вміють і люблять , ось так весело пройшов час і близько 24-00 всі потихеньку розійшлись спати , адже завтра вирішальний єтап. Зранку все повторилось , прикормка , кава , жеребкування мені попадається сектор 3 , я Валері витягую свій вчорашній сектор №1 , це вже непогано , розказую що знаю про сектор, обговорюємо ньюанси і я поїхав в свою зону. Сектор №3 нічого особливого правда берег крутіше , але доволі комфортний , виставляю платформу готую фідера , сусід справа як Ви думаєте хто , правильно знову Андрій Марков , досвідчений спортсмен , з Чернівців лідер першого дня . Ну думаю сьогшодні я так просто не здамся повоюю. Все підготувавши почав вивчати дно , знайшов перехід з мулу на каміння і вирішив почати звідти. Старт і почали годуватись , викинув 10 годівничок , а правим оком слідкую за сусідом , і ось в нього перша риба і я зразу ставлю поводок і вперед , але покльовки прошені і я знову в пошуках почав приближатись до берега і десь в метрах 30 почались системні покльовки , я кліпсуюсь , починаю частіше перезакидатись і діло пішло , я почав набирати темп ловив в основному плотву і що радувало непоганих розмірів , Сусід зправа занервував , почав щось міняти але реалізація в нього погана , потім в мене при забросі на Екселі ламається кінчик , видно захльост , я беру Шимановський пікер і продовжую ловити , ним . Ловив як спінінгісти хижака , закид , постійна натяжка , при падінні вибираю слабину але весь час під контролем , пікер на підставку не ставлю , все на вісу , покльовку в більшій половині були зразу після опускання на дно , але дуже обережні і дрібні потрясування , рідко потяжки . Все йшло добре , а десь за півтора години до закінчення , провал , покльовки стали рідші , стало багато не реалізаціїї , тепер я заметушився , почав міняти поводки , довжини , гачки , але це не допомогло , і я за ці півтори години взяв тільки 6 риб , а сусід навпаки , почав ловити і досить крупну плотву , фінальний гудок і в повітрі повисла інтрига , зліва наш ВІталік з лящами , а з права Андрій з можливим сюрпризом . А ось і судді важать Віталіка в нього 3630 непоганий результат , висипаю свою рибу 4 000 рівно , тепер Андрій в нього 3930 , фу я все таки втримався , перший в зоні другого єтапу і третій по суммі , результатом задоволений, помилки завпамьятав , будемо працювати .
Дякую організаторам , і всім учасникам , за дружню атмосферу , надіюсь ще не раз побачимось в Тернополі на цій чудовій водоймі ,вже чекаю весну щоб половити кілограмову плотву і лящів.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1628

Re: І відкритий Кубок ТОФРС. Канал 13-14 жовтня 2012

» 17.10.2012 08:12 pm

Ось такий він,осінній тернопільський канал
wwwwwwwwww.jpg
eeeeeeeeeee.jpg
b6ttttttttttttttttttt.jpg
Осінь.Канал.Красота.До нових зустрічей

ВОВА83