Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Звіти: Чемпіонат Львівської обл.мормишка 11.02.2018

Звіти: Чемпіонат Львівської обл.мормишка 11.02.2018

» 12.02.2018 10:54 pm

Зображення
Пройшов Чемпіонат Львівської області з ловлі риби на мормишку, який проходив на озері у с.Терновиця.
Тепер можна написати як він пройшов і як готувалась команда Zemex Lviv до нього.
Так як про водойму стало відомо лише у п’ятницю,за 2 дні до змагань ,тренування вдалось провести лише у суботу і то буквально 5 годин,так як більше часу немав,і ще до того мій напарник прихворів,тож все впало на мене.
З технічної частини я швидше почав готуватись,порадившись зі спорцменами такими як Алексей Зайко,Павло Хвас,Назар Боженко,я замінив всі вудочки,лески і мормишки,купив бур наколінники,поясну сумку для риби і вудок,щоб бути більш мобільнішим.
Також зїздив на 2 рибалки по інших водоймах, щоб згадати що таке мормишка.
Ну і як без прикормочного мотиля,за мотиля я вже домовився за 2 тижні але у Богдана був мотиль тільки джокер,лиманки не було,почав шукати ніхто немає,в четвер я передзвонив до Петухова Сергія Володимировича,він завжди чим може тим допоможе,за це йому велика подяка,він мені передав лиманку,через Хваса Павла,за це і йому дякую.
Отже підходить час і до чемпіонату,отже субота..
Приїхав я на водойму десь близько 8 години,вже друзі тренувались,підійшов привітався.
Почав я оббурювати біля зон B і А там де проходив перший тур.
Від берега до середини явних перепадів немає,плавний спуск на глибину,але де не де є деякі мінімальні зміни на 5-10 см,всі зони я не встиг перевірити,попробував перевірити чи риба реагує на прикормку і на мотиль в якості корму,лиманки того дня немав,мав тільки джокер і насадочний,риба реагувала головне було не переборщити бо вбивав точку на раз.
Приїхав почав збиратись,готувати снасті,і тут дзвонить Андрій мій напарник каже в мене піднялась температура,мене напевно не буде,але на заміну заходить мій тато,ну тут здоров’я важливіше,провели заміну.
В неділю зранку зустріч з друзями ,теплий чайок,реєстрація.
жеребкування….
Я попадаю в Зону А менш рибна ,так як показало тренування,але там влітали хороші окуні.
Володимир попадає в зону B,на тренуванні там я впіймав 75 % риби.
Перший тур був трудовий ,забурився в куті ,загадував лунки і почав ловити,з першої лунки відразу окунь,і все тепер тре шукати,в турі влетів один горбатий досить непоганий грам 250,і за 5 хв до кінця обрив мормишки,тут була помилка з моєї сторони,але в дургому турі я вже цього не допустив.
Після першого туру я займаю 4 місце з вагою 0,734кг,Володимир займає 1 місце в зоні з вагою 1,658 кг.
В загальному заліку командою ми йдемо на 2 місці.
Пообідали теплого борщику,дякуючи Володі Єлісєєву,який для всіх замовив обіди,також попили чайку зігрілись,переговорив з Володимиром по тактиці,і вперед.
Знову жеребкування я знову попадаю в менш рибну зону,знову тре буде шукати рибу)
Стартанув я з глибини і пробурив пару лунок в середину.
Старт був поганий ,першу рибу я зловив за 20 хв,але по словах від учасників в кого 2 шт в кого 1 риба,Діма Давидов почав з мілини,дойшов до середини і сидить тихенько, щось ловить,я давай до нього буритись і почав знімати майже з кожної лунки рибу,дойшовши до краю зони впіймав одну плотву грам 0,150,це вже добре.
Через 20 хв ,вже хвостів 6 в сумцні ,але всі пристойного розімру,ловилось добре в мене в основному в середині зони,але годувати не потрібно було,бо лунка вмирали на раз.
Кінець другого туру ,зважування показало ,що я на 3 місці з вагою 0,786,а Володимир з вагою 1,978,все таки дожали перше командне,також Володя підтвердив своє золото,чітким виступом з двома одиничками.
З оснащення по жилці і мормишкам я ловив на жилку від компанії
Sunline Powerd Ayu Vip Plus 0.065,також в арсеналі мав 0.052 але не ризикнув на неї ловити ,щоб не спустити бонусну плотву яка влітала несподівано.
По мормишках краще працювала срібна діаметром 2.65 і вагою 0.26,але перший тур відловив золотою також розміру,тому і в уловах переважав окунь.
Отже командою ми взяли золото ,Володимир золото у особистому заліку ,я в особистому 6.
Зображення
Зображення

karpua
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 292

Re: Звіти: Чемпіонат Львівської обл.мормишка 11.02.2018

» 13.02.2018 11:26 am

Дякуємо за звіт.Дуже цікавлять фото самих перспективних зон або на словах якщо можна.

анат.автолікар

Повідомлення: 50

» 13.02.2018 01:50 pm

якуємо за звіт.Дуже цікавлять фото самих перспективних зон або на словах якщо можна.

Готуєшся до фестивалю))

karpua
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 292

» 13.02.2018 04:34 pm

Я вже брав участь вперше в Гамаліївці. Мені сподобалось як для початківця. Я дуже полюбляю зимову рибалку а особливо ловлю на мормишку .І дуже хочу навчитись всім тонкощам щоб такі фактори як погодні умови не той місяць мінімально впливали на результати.

анат.автолікар

Повідомлення: 50

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей