Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

ЧУ 1-й єтап Орельська дамба

ЧУ 1-й єтап Орельська дамба

» 04.08.2016 04:37 pm

Гогтовится к ЧУ на Орельськой дамбе начали сразу после Брусилова , сбор информации и т. д., Подготовку машины , палаток ,инвентаря , я взял как всегда на себя , жаль что эта статья расходов не обусловлена со спонсором , ну да ладно , проехали . Вторник вечер после работы сбор и примерно в 22-00 старт . Впереди 1000 км дороги , но хорошо что водителей два я и Виктор Немеш , так по очереди с остановками на кофе чай в 6-00 мы в Киеве , в Вишневом забираем опарика и пинку и вперед на Решетиловку а там , на Кобеляки и вот перед нами панорама Днепрдзерджинского вдх. Место знакомое заежаем вниз дамбы на место лагеря , под деревьями в тенек . Рядом проточная холодная вода . что нам было необходимо для сохранения животины . Тренировочный процесс описывать подробно не буду , скажу только что работали мы с прикормками Флагман Голд серии , плотвой коричневой и черной , лещами желтым и черным , каналом , и супримом . И рыбе корм наравился , на тренировках с дальней дистанции неплохо ловили мерную плотву попадались карась и краснопера , леща мы не видели . С кормом определились , животины хватает , и вот первый тур . У меня зона С сектор 32 , в принципе сектор знакомый , стартовый закорм , кормлю 54 метра и 16 метров , и начинаю с дальней , 30 минут тишина , и тишина как на цвинтаре , мотыль и опарик возвращается даже не испуганный , ухожу на 60 метров разкормливаю и тишина , иду на ближнюю , подлавливаю всякую мелочь , но в улове и плотва и карась . Рядом Зайко начал ловить крупных подлещей и карасей с дальняка , и тут я делую свою главную ошибку , опять ухожу на дальняк в надежде на крупную рыбу , но дальняя продолжала молчать , даже бычка не было , опять иду на ближняк , подлавливаю мелочишку в основном верховодочку , и черз 30 минут опять не выдерживаю и ухожу на дальнюю 54 метра точку , и сразу получаю поклевку , плотва грамм 150 , заброс поклевка сход , заброс поклевка , чувствую крупная рыба оченть акуратно вываживаю , и на ближней бровке срез поводка , выматываю остаттки поводка в слизи , радует одно что не на точке, быстрый перезаброс поклевка , сход , меняю крючой заброс -сход . Давно я так не психовал , меняю крючок на 10 номер , с реализацией наладилось но клевать стало реже , и времени тоже нет , результат просто похоронка , 900 грамм 11 место . Анализируя первый тур , моя главная ошибка , надо было оставаться на ближняке и разакармливать ее , рыба там была , и ее можно было подтянуть .
Вечером анализ первого тура , переживали за плохой результат , переходили даже на повышенные тона , но вывод сделали , каждый сектор , это отдельный водоем , и принимать решение нужно оперативно и самим по обстоятельствам .
Тур 2 у меня опять зона С сектор 33 где стоял Зайко , маркерюсь ,останавливаюсь на 50 метрах в ложбинке и 16 метров ближняя , Закармливаю обильно и дальнюю и большим фидерспортом ближнюю . В корме пинка , шпарка , мотыль , насадка опарик мотыль . И кошмарный сон повторяется , 30-40 минут а у меня с дальняка две рыбки бычок без веса и густерка на свет просвечивается , перехожу на ближняк , и тут сюрприз , никакой рыбы кромке бычка , который клюет на все особенно на опарик . Убираю весь опарик и пинку с прикормки и насадки , бычка меньше . переодически ухожу на дальняк , там тишина ,опять ближняя верховодка и бычок , а наш координатор Ромка , кстати ему огромное спасибо , отпахал молодец, подливает мне масла в огонь , наши все ловят карася , не ловят а порют , делаю все как делает Виталик Чикита , корм животина , два вида каш , розбитых в корме , кормлю , а рыбы все нет .
До финиша полтора часа , слетаю по полной , а главное подвожу команду , опять дальняя заброс , насадка чистый мотыль штук 7-9 и тут чудо поклевка , и тяжесть на том конце , вываживаю и вот первый карась , настоение вверх , значит делаю все правильно , быстрый перезаброс , опять поклевка , вываживаю , и срез .
Перезаброс крючок покрупней , мотыля побольше и в корм и на насадку , поклевка есть подлещ и тут понеслось , поклевки стабильные но время убыстряется , я спешу иногда и во вред , но до конца тура удалось подловить штук шесть карасей и подлеща и занимаю четвертое место в зоне . Ф-уух можно перевести дух , команда отыграла классно ровно 2-3-4-6 и мы оказались 4 ми по сумме двух этапов , обойдя харьковчан на пол балла. Результат самый высокий за всю историю выступлений сборной львовской области , и это с двумя протыками в первом туре. Потенциал у команды высокий , нам бы еще тренера , уверен . были бы в призах .
В команде хочется отметить Виктора Немеша который проделывает огромную орг. работу для команды , который сделал единичку в первом туре , и сгладил наши и Димой слеты , ну и поблагодарить Виталика Чикиту , он на сегодняшний день лидер фидерного спорта Львова и сборной команды, именно благодаря его нароботкам мы успешно отыграли второй тур ,поставив карася на точку , молодец , так держать уверн что он будет на отборах в сборную и там покажет высокий класс . Дима, тоже последнее время сильно прогресирует , пока нет стабильности , но это придет с опытом , техника есть все остальное наживное .
По организации все хвалят ,мне не все понравилось , например тот факт что в такую жару на тренеровке не было воды , и во втором туре мне например воды не досталось , хорошо Миша Богданович поделился , разметка на дамбе плохая , сектора на дамбе не подписаны . По соблюдению правил все было нормально , судьи отработали хорошо.
И в конце хочу выразить благодарность компании Флагман , не только за нашу команду , но и за весь фидерный спорт Украины , посмотрите , больше половины команд ЧУ были полностью или частично проспонсированы компанией Флагман , молодци и спасибо . Единственное , пожелание , для тех кто подписывает заявки на корма повнимательней , а то нам например не хватило корма на второй тур .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1628

Re: ЧУ 1-й єтап Орельська дамба

» 06.08.2016 03:37 pm

Дякуєм за змістовний звіт Сергій Іванович,нарешті дочекались прогресу,так тримати.Іпро твій неоціннений вклад в фідерний спорт Львівської Федерації думаю знають всі,наснаги тобі здоровя та терпіння до нас :D !!!

Navarych

Повідомлення: 62

» 09.08.2016 09:59 am

Перший етап ЧУ по фідеру закінчився і залишив по собі багато приємних вражень і спогадів. Змагання видались дуже цікавими та виснажливими. Різний видовий склад та розмір риби, а також маса різних тактик ловлі зробили їх особливо важкими і цінними для досвіду. Ловля риби на Дніпрі завжди приносить сюрпризи, і якщо попередні рази це була сильна течія і обривисті бровки то цього разу це була досить велика дистанція ловлі, порядка 55 – 65 метрів. На Орількій дамбі був вперше, перші враження від Дніпровських просторів дуже позитивні, дуже шкода, що у нас на Львівщині нема таких водойм.
На тренування виділили два дні. Перший день перевіряли склад риби і визначались з дистанцією ловлі. Другий день пробували цілеспрямовано ловити плотву на дальній дистанції різними сумішами корму, але результати були не однозначні. Так як часу розбиратися вже не було, на 1-й тур командою було прийнято рішення ловити плотву з дальньої дистанції або як альтернативний варіант темпова ловля верховодки під берегом. Склад прикормки вибрали наступний: Flagman Roach brown + Super canal + Roach black з ліквідом Big roach, він найкраще себе проявив по плотві на тренуваннях.
Ловлю в першому турі розпочав з дальньої дистанції, де одразу почав ловити плотвичку непоганих розмірів, але заставити її клювати на протязі всього туру мені не получилося. І вже через півтори години прийшлось бігати по дистанціях в пошуках риби. Пробував розкормити ближню дистанцію, але крім мізерної верхушки та бичків там більше нічого не ловилося, тому повернувся на попередню точку, де до кінця туру ще підловив декілька плотвичок та густерок. На цьому тур закінчився і я з вагою в 2020 гр. посідаю четверте місце в зоні. Результат не дуже, але могло бути і гірше. Загалом командою набрали 26 балів і посіли 6 місце в таблиці. Порадував дуже Вітя Немеш з першим результатом в зоні D, завдяки чому витягнув нашу команду та ще й дав нам привід готуватись до ловлі карася на завтрішній тур.
Після не дуже вдалих результатів першого туру, командою вирішуємо зробити кардинальні зміни в тактиці ловлі. Також змінити корм і повністю переорієнтуватись на ловлю карася та підлящика з використанням великої кількості живих компонентів. Склад корму вибрали наступний: Flagman Bream black + Bream yellow + Super canal + ліквід Bream та ароматизована меласа.
Тур другий почав з масованого закорму точки на 53 метрах з додавання великої кількості різаного хробака та крупнофракційних злакових добавок. Вже на третьому забросі почав ловити карася, ловлю якого продовжував практично до кінця туру, в процесі ловлі його активність корегувалась постійною подачою крупної фракції та давленого мотиля з різаним хробаком. Тренер доповів, що хлопцям з команди також вдалось кому поставити карася, а кому непогано підловити. Результат другого туру показав, що я другий у своїй зоні з результатом 5540 гр., Діма третій, Сергій Іванович четвертий і Вітя шостий у своїх зонах і загалом ми набрали 15 балів, що являється достойним результатом роботи команди.
У підсумку першого етапу чемпіонату України з лову риби фідером наша команда Flagman feeder team м. Львів посіла четверте місце, поки що це наш найкращий результат на змаганнях такого рівня, але ми однозначно будем старатись його покращити на наступних баталіях. В особистому заліку мені вдалося посісти сьоме місце, що також вважаю достойним виступом і в Тернополі постараюсь покращити свій результат. Особливо хочу подякувати своїй каманді: Дімі Давидову, Віктору Немешу, Сергію Івановичу Машковському та за їхній вклад та самовіддачу, за організацію, доїзд і хорошу компанію, а також нашому тренеру Немешу Роману за допомогу та витримку. Ви всі молодці і вмієте робити свою справу, з вами приємно бути в команді. Хочу також подякувати нашому офіційному спонсору компанії Flagman та особисто Віктору Немешу за повне фінансування нашої команди, за чудові прикормки з добавками і ліквідами та за якісне екіпірування спортсменів нашої команди, що дозволило нам прийняти участь в даних змаганнях та показати достойний результат. Дякую суддям та Дніпровській федерації риболовного спорту за належну організацію змагань, і всім учасникам за чесну боротьбу та високий рівень майстерності. Також вітаю всіх переможців першого етапу як в особистому так і в командному заліку. Ви, молодці і дійсно на це заслуговуєте, мої вам вітання!
До зустрічі в Тернополі!
Приєднані файли
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

Bocl

Повідомлення: 209

» 19.09.2016 04:29 pm

Закінчився 1-й етап ЧУ з лову фідером, який відбувся на Дніпрянських просторах. Скажу відверто підготовка до цього турніру для нашої команди і особисто для мене видалась не з легких.
Так як водойма для нас була не достатньо відома, прийшлося дізнаватися про неї зі звітів. Цю відповідальну справу взяв на себе Діма Давидов; за транспорт і збір інвентарю – відповідав, як завжди, Сергій Машковський,за харчоблок - Віталій Чикита, а мені залишилась решта - прикормка, наживка та інші організаційні питання. Перед самим виїздом відзвонився мені наш спортсмен з основного складу Руслан Слівінський і повідомив,що по сімейним обставинам не зможе прийняти участь у турнірі, отже виступати приходиться мені. Часу на пошуки тренера-координатора вже не було і я беру з собою старшого сина Романа, хоч досвіду в нього не багато, але все одно краще ніж нікого.
У вівторок в вечері загрузили машину, повечеряли і в дорогу. Поперед у в нас близько 1000 км – 16 – 17 годин їзди.
Близько обіду ми добралися до місця. Облаштувавши табір, розписали тренування , повечеряли і спати.
Як виявилось двох днів тренування було замало. Ще й прикрий випадок, впав і забив руку, повезло що ліву, дякую Ігорю Агєєнко за медикаменти. Визначилися з кормом, з дистанціями . В 1-й тур замішуємо Flagman Roach brown ;Super canal ; Roach black мішаємо ліквідом Big roach, трохи підварили пшона. Після жеребкування дізнаюся, що в мене D44 край зони, думаю повезло, а на душі хвилювання, як у першокласника. Захожу в сектор, а ступінь відповідальності зростає, головне не потягнути команду вниз.
Визначившись з дистанціями: ближня – 16 м; дальня – 53м, після сигналу «за корм» годую точки. Починаю ловити з дальньої дистанції, перші пів години результату не приносять, а сусід з ліва Єгор Морозов вже підловив верховодки. Приймаю рішення перейти на ближню, три кормушки і є перша плотвиця 100-150г., потім пару верхушок і окунець. Бачу що діла не буде, програю сусіду, зволожую добряче корм, додаю крупної фракції, животинки , зменшую поводок, пару кормушок в воду і є карась. Другий, третій довго не забарились,потім обрив. Головне зараз його зупинити на точці і не відпустити.
А сам думаю, як там інші, прибігає наш тренер Роман, розказує ситуацію по хлопцям, що в них щось не виходить поставити рибу. Швиденько ділюся з ним інформацією що робив і яка в мене риба і на якій дистанції і відправляю до хлопців. Розумію що важливий кожен бал продовжую складати карасика у садок набираючи темп, бачу що по вазі вже десь обходжу Єгора. Ще хтось за спиною говорить, що є шанси попасти в трійку. Роблю останній закид майже миттєва покльовка, починаю виважувати і тут фінальний вистріл, коропчик 1500-2000 який показався з води в неї і повернувся.
Момент зважування завжди хвилює, ще з вагою у суддів щось не склалося, поки відрегулювали… але менше з тим моя вага 4570 і це 1-й результат в зоні D. В те що в мене 1-ка не вірив поки не зважили всіх учасників, а особливо заставив хвилюватися Федір Анрусенко і замикаючий зони Микола Солодовник. По результатам першого туру наша команда займає 6-те місце.
Ввечері вже за вечерею починаємо розбір польотів, температура доходила до кипіння, трохи охолонувши прийнялися до будування стратегії завтрашнього дня. Кардинально змінюємо тактику, за волею долі міняємо склад прикорми - Flagman Bream black; Bream yellow; Super canal; залишки Flagman Roach brown замішуємо на ліквід Bream та карамелізованій меласі. В другому турі робимо ставку на грубу рибу карась, підлящ, плотва, і як запасний варіант верхушка, бичок.
Другий тур старт, знову дві дистанції. Дальня 57-60м; ближня -16-18м. Годую дві точки, починаю з ближньої . Результат не забарився верхушка з першої кормушки, і так з десяток, додаю хробачка і тут моментом стає бичок, але дрібний. Продовжую ловити близько години на ближній точці, а карася не має, сусіди з ліва Римаренко Сергій і з права Віталій Марчук теж без особливих результатів. Приходить тренер і розказує що напарник по команді, Віталій Чикита з дальньої дистанції пакує карася, у Дімона і Сергія Івановича також все виходить. Швиденько змінюю точку, годую, і з п’ятої кормушки карасик, ну думаю все добре, за ним і підлящик. Розумію що треба прибавити, але рибка капризна, бере ледь помітно, ще й вітер додає дискомфорту. Трохи з провалами підловлюю різнорибицю, карасик не хотів ставати на точку. Так з вагою 1530 займаю 6 місце в зоні В. Хлопці по команді молодці : Віталік 2-й, Діма 3-й, Сергій Іванович 4-й. За результатами двох турів ми змогли піднятися на дві щабельки і зайняти 4-е командне місце, з чим нас, команду FLAGMAN Feeder Team Lviv, вітаю. Гарно попрацювали і гідно виступили.
Вітаю переможців 1-го етапу ЧУ: команду "SHIMANO" з 1-м місцем; команду Brain-G.Stream з 2-м місцем та FLAGMAN Feeder Team Дніпро з 3-м місцем.
Хочу подякувати спонсору нашої команди компанії FLAGMAN за повне фінансове та технічне забезпечення.
Дякую всім учасникам за чесну боротьбу, суддям за чітке суддівство і ДФРС за організацію турніру. До зустрічі на 2-му етапі ЧУ у файному місті Тернопіль.

Flagman

Повідомлення: 121

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей