Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Відкритий Чемпіонат обл по фідеру 1 етап Тарнавиця 21-22.07

Анонси змагань з ловлі фідером, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

Re: Відкритий Чемпіонат обл по фідеру 1 етап Тарнавиця 21-22.07

» 20.07.2018 10:01 am

Команда Flagman B&M feeder team
Чикита В.
Вороблевський Я.

Bocl
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 209

» 20.07.2018 10:06 am

12
active lviv
1. Гутий Ю (ЛОФРС)
2.уточнюється

2. Возняк А.

AGV
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 177

» 22.07.2018 05:24 pm

araik11
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 242

» 23.07.2018 08:57 am

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Petry4o

Повідомлення: 179

» 25.07.2018 12:15 am

Як все було, і як так сталось ,читайте нижче..
Зображення
ЧО по фідеру у Львівській обл. відбувся на оз. в Терновиці,озеро специфічне,але в водночас цікаве і складне. Так як потренуватись можливості не було,на тренування поїхав Петро сам ,в п’ятницю. Потрібно було перевірити склад корму, який будем мішати. Мішали ми Traper + грунт 2 до 1,заливали це все атрактіксом від Sensas. Ловити вирішив вудилищами 3.3 icon,так як дистанція від 15 до 18 м,саме то для них. Отже перший тур я попадаю в зону В і сектор 3.
Зображення
Стартовий закорм вирішив сильний не робити,так як невідомо як риба відреагує,п’ять кормушок з мінімальною подачою живого компонента,все решта по ходу рибалки. Стартував з довжиною поводка 1 м , гачок Maver Katana 1040 №16,насадка один,два мотиля.
Зображення
Рибка ловиться ,але не так як хотілось,по експерементувавши з наживкою і гачком,прийшов до висновку що краще працює Maver Katana 1040 але №14,і ловити потрібно не в точці ловлі, а з права від корму,не зліва, не за точкою, а з права,і будь мудрий з тою рибою,з темпом все було зрозуміло на рахунок 20 і не довше.
Зображення
Такою тактикою і завершив перший тур,і з вагою 6,085 кг зайнявши перше місце в зоні, Петро був другий з вагою 4,190.
Зображення
По дорозі до дому ми з Петром обговорили тактику,на другий тур,вирішили нічого не міняти.
Зображення
Другий тур відрізнявся на початку кардинально ,вже все то що було напрацьоване непрацювало,але знову підбираючи і експерементуючи,вийшов на то що потрібно годувати і давати багато опариша і пінки,цього разу риба ловилась з точки закорму,але за годину до кінця вона знову почала ловитись так як в першому турі. Також змінився розмір гачка Maver Katana 1040 але №20,працював саме краще.
Зображення
Другий тур я знову перший в зоні, з вагою 4,025,Петро шостий з вагою 2,600,щось пішло не так в нього
Зображення
В підсумку за нами командне Золото
Зображення
В особистому мені вдалось в тяжкій бородьбі з сильними рибалками вибороти золото
Зображення
Хочу подякувати нашому спонсору компанії Zemex,за фінансову допомогу,за суперові вудки Icon,ними відловив весь чемпіонат.
Зображення
Ще хочу подякувати своєму напарнику Петру,за хорошу командну роботу.
Зображення
Також голові нашого фідерного напрямку Віталіку,за чудові змагання. Всім хто відвідав цей чемпіонат,і боровся до кінця.Спонсорам за цінні призи,а також суддям за чесне суддівство.
Зображення
Ну куди ж без Міші дякую ,за надані катушки компанії Brain,і жилку Sanline,не підвела жодного разу.
Зображення
Всім дякую хто дочитав,до зустрічі на водоймах. ....

karpua
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 292

Поперед.

Повернутись в Спортивна ловля фідером

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей