Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Турнір дальність точність фідерним вудилищем 1-2 квітня

Анонси змагань з ловлі фідером, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

Re: Турнір дальність точність фідерним вудилищем 1-2 квітня

» 31.03.2017 11:37 pm

Привіти особисті тепер тут роздаються?Ну і вам привіт.На кого ви тут залазите,з кого злазите?Всім приємних покидух .Сварки,дитячі шантажи чи емоційні всплески самодурства,натяки,погрози не несуть в собі жодного прогресу,тормозять розвиток фідерного спорту нашої області.Мені прикро що в вашому напрямку почалась така єресь

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 01.04.2017 09:36 am

Щодо свого посту, то хочу добавити. Ніякої єресі і звинувачень. На пост керівника не претендую, а написав це для того, що дати зрозуміти керівнику напрямку про зловживання своїм становищем через призначення турніру "Дальність та точність" статусу офіційного та рейтингового. Всі офіційні змагання відіграють важливу роль в сезоні спортсмена, тому ми перед сезоном ми робимо збори фідеристів на яких визначаємося про всі офіційні події сезону, їх кількість та порядок проведення, а також ті які будуть мати статус рейтингових(внутрішні, виїздні) і відповідно до того плануємо сезон. В цоьму році на зборах які відбувались у Флагмані на Чорновола де було багато присутніх, питання даного турніру обговорювалось в рамках фестивалю, а рішення по офіційним заходам на сезон було прийняте методом голосування. Дану подію не планував відвідати відразу, а тому вважаю, що таке рішення можна приймати тільки виключно на зборах перед сезоном, так як воно має велике значення для спорсмена через обов'язковість його відвідання. А ще добавлю, що ціную вклад Сергія Івановича в розвиток нашої федерації, і нікого не хотів образити, просто я не згідний з даним рішенням і хочу щоб такі речі не мали місце в осередку нашої федерації. Все буде добре! :)

Bocl

Повідомлення: 209

» 01.04.2017 07:15 pm

Перший відкритий ЧО пройшов дуже динамічно і чудовій товаристський атмосфері . Погода чудова розмітились і перша дисципліна точність закидання на 45 метрів . Результати такі ( сумма трьох закидів )
1.Ляхвацький В.-2м.11см
2.Смоленський Р.-2м.12см
3.Машковський С.-2 м 34см
4.Слівінський Р. -2м. 46см
5.Нановський Т.3м 51 см
6.Прокопюк Ю- 3м 57см
7.Петухов С.-3м.97см
8.Возняк А.-3м98см
9.Елисеев В.-8.93см
10 .Офік Ю. 2м02см( кращий результат але виступав не офіційно)
Друга дисципліна закидання фідером удилищем до 4 метрів .Рахувалась краща спроба
1. Машковський С- 131м, 135 м , 136 м.
2.Прокопюк Ю- 123 м 127 м -
3.Слівінський Р.117м ,120м, 126м.
4.Нановський Т.111м, 119м, 121м
5.Смоленський Д 110м, 111м, 103 м
6.Возняк А.105м, 103м, -
7.Ляхвацький В. 102м 96м, -
8.Елисеев В 93м, 97м, 93м
9.Петухов С 85м, 78м, 83м
Третя дисципліна закидання фідером довжиною до 4,50
1.Нановський Т. 138м, 125м, 133м,
2.Прокопюк Ю. 118м 126м 137м
3.Машковський 132м -, -
4.Ляхвацький В.125м, 116м, 118м
5.Слівінський Р.- ,121м, -
6.Смоленський Д. 111м ,117м, 118м
7.Возняк А. - , 110м, 98м ,
8.Елисеев В. 1-1м, 99м , 99м
9.Петухов С 85 м ,90 м, 93 м
Загальний залік за три дисципліни .
1 Машковський С. 3+1+3=7
2.Нановський Т. 5+4+1=10
3.Прокопюк Ю. 6+2+2=10
4.Ляхвацький В. 1+7+4=12
5.Слівінський Р.4+3+5=12
6.Смоленський Д 2+5+6=13
7.Возняк А. 8+6+7=21
8.Елисеев В 9+8+8=25
9.Петухов С 7+9+9=25
Ось такі цікаві результати пізніше пропишу якими вудилищами кидали і ввечері хлопці викинуть фото .
Ще було розіграно Джек пот закиданняна точність на 70 метрів , Ось результати
1. Машковський С. 1м 30 , 0,9 м 1м 10 см =3м 30
2.Слівінський Р 1м30см , 2м 70 см 2м 70 см=6м 70 см
3.Нановський Т 2м 40см , 3м 60см, 2м 40 см =8м 40 см
4.Смоленський Д 7м *0 см , 6м 60 см , 1м 60 см =16 метров
5 Петухов С. 3м 20 см 2м 20 см 14, 50см =19м. 90см
В кінці змагань протестували вудидища спонсора змагань компанії Земекс ,дуже цікаві результати , удочки класс головне не боятись їх вгружати правильн , і пуля летить , ну а на виважування так це просто супер . Також на відео і на фото буде все видно .
Час провели супер побачили кучу недоліків в техніці закидання , познайомились з новими зразками вудилищ і кормушок пуля від RFT, поздоровили двух імениників Володю Елісеева і Сергія Петухова , файно відпочили і домовились що будемо проводити такі змагання восени і звіримо результати на початку і в кінці сезону
Всім привіт і ще раз подякували прекрасних спонсорів за чудові і потрібні призи комапнію Брайн Ібіс і комапнію Zemex , дякую.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1628

» 01.04.2017 07:16 pm

Юрчик підкинь фоток , хай люди за нас порадуються .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

» 01.04.2017 09:15 pm

ерший відкритий ЧО пройшов дуже динамічно і чудовій товаристський атмосфері .

Не ЧО, а Фестиваль. Гарні покидушки, вітаю учасників і переможців.

Pavel K

Повідомлення: 2644

» 01.04.2017 09:24 pm

Зображення

karpua
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 292

» 02.04.2017 12:16 am

Вітаю з першими кроками в дисципліні кастинг.Маю надію що при хорошому підході її визнають в фідерному напрямку як окрему дисципліну.Дуже потрібна,важлива річ.Шкода що вона не прописана,і не підлягає класифікації в Держкомспорті.Мусите робити рекламу ,спрямовано працювати над легалізацією цього напрямку.На жаль,офіційно визнати ці змагання як ЧО чи КО ,чи рейтинг неможливо.Хоча протягом 2017 ФРСУ може подати пакет документів для отримання легалізації цього напрямку. Тим більше якщо є пряме доведення що вона потрібна в фідері.

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 02.04.2017 02:13 pm

Всім привіт,хочу від себе додати невеликий звіт.
Потреба в проведенні таких змагань стала дуже актуальна так як популяризація фідерного напрямку з кожним роком росте,появилось багато змагань по флет-фідеру, а в даній дисципліні дальність та точність дуже важлива,взяти для прикладу Прилбичі де на супермарафоні важливо перекинути суперників і ловити на максимальній дистанції в зв'язку з великим пресингом,також на ринку з'явилось багато нових фідерних удилищ і потестити їх було велике бажання та потреба,тому такі тести- змагання дуже корисні для нашого рибацького братства.
Тому дане дійство я із задоволенням відвідав,дякуючи Сергію Івановичу організація була на вищому рівні а саме: заміри лазерним дальноміром, розмітка зони закидування,безпека судді в зоні приземллення кормушок,тренувальний майданчик який включав всебе маркер на воді щоб можна було розімнутись та пристрілятись,суддівство кваліфікованим та досвідчиним в такій справі Юрою Василенком який був учасником багатьох турнірів по дальності та точності які проходили на теренах Західної Україних і в його компетентності думаю ніхто не сумнівається.
Також приємно здивували спонсори тим що надали багото недишевих призів,а також на тест декілька фідерів Земекс, які ми успішно протестували.
Для себе з даного турніру зробив такі висновки:
Проводити дані змагання потрібно.
Включати чи не включати їх в рейтинг можна вирішити шляхом обговорення та голосуванням на зборах федерації.
На майбутнє хотілось би залучити більшу кількість магазинів та фірм які замаються реалізацією та виготовленням фідерних вудилищ для надання їх для тестів.
Також щоб було більше учасників
Від себе хочу подякувати спонсорам компанії Ібіс за надання призів,та за організацію Сергію Івановичу.
До зустрічі на змаганнях!

Navarych

Повідомлення: 62

» 02.04.2017 03:33 pm

Ну що ж і я напишу декілька слів....
Змаганнями я задоволений ,пройшли на ура.
Дякую спонсорам за надані призи,а також Сергії Івановичу за організацію.
Після третьго кидку на точність, який я відверто про..ав,я вже навіть розчарувався і думав що нічого не світить,
але на дальності 3,9 фідером і 4,2 виборовши дві двійки витягнув до 3 місця в трьох дисциплінах,
жаль що не всі мали змогу приїхати..
Такого формату змагання ще будуть це точно,можливо хтось вважає їх непотрібними,але я думаю,вони потрібні щоб тримати себе в формі в будь яких дисциплінах,а так як зараз активно розвивається флет фідер,
дальність фідером не буде зайвим навиком...
Всім дякую :f1: :f1: :f1: ,до зустрічі на рибалках

karpua
Львівський карповий клуб

» 03.04.2017 01:34 pm

Тепер трішки детальніше про підготовку і сам турнір на дальність , точнічсть . Ідея провести такий турнір в мене була давно , але все часу не було , да і потреби. Але коли на Супер Марафоні і ЧО в Грушеві , наші зірки покидали в мішень , то я зрозумів що треба цю дисципліну точність, дуже сильно підтягувати , так як це основна складова успіху фідериста спортсмена на змаганнях. Порадившись зі спортсменами збірниками від ЛОФРС 2017 року , вирішили провести такий турнір 1 квітня , заодно ввели в програму турніру , дисципліну дальність . Це теж слабке місце наших спортсменів збірників не кажучи про початківців . І я не розумію до сих пір істерію спортсменів команди флагман, що такі змагання не потрібні . Приведу тільки два приклади тренування на Козовій . Я Суховецький і Елісеев , рибалили поруч . Я добре відрибачився ( в улові підлящ ) Суховецький здалеку нуль, під берегом плотвичку підловлював , Вова сомиків . Аналізуючи рибалку зрозуміли , просто не докидували до бровки . Та сама Козова , змагання тандем , Я ловлю Руслан поруч слабо , знову проблема не докидував , поруч Петухов ловить, Мельничук Петро його напарник не докидує не ловить. І таких водойм є багато , не кажучи про флет фідер, де це є основа успіху . А мені розказують що це не потрібно бо нема чемпіонату України з кастінгу . Хлопці я, як керівник напрямку ,хочу щоб Ви не позорились на ЧУ і на міжнародних змаганнях , тому просто буду заставляти працювати над цими єлементами фідерної майстерності . А як я можу заставити , правильно тільки включаючи цей турнір в рейтинг відбору в збірну від області. А те що команда флагман пробайкотувала це змагання не красить як керівників команди, так і спортсменів . А простіше говорячи просто не хотіли позоритись, так як я бачив що деякі спортсмени цієї команди не володіють елементами закидання . А позитивний прриклад є Руслан Слівінський мій напарник , сам мені говорив , що в нього не получається дальній закид і все грішив на фідера , але всю зиму людина працювала над фізичною готовністю , басейн , турнічок , з перших батлів Ми завжди лишались і тренувались переламали не одну палку , благо що спонсор допоміг і результат будь ласка появилась впевненість і результат 126 метрів . Але це все лірика , діюча збірна разом з тренером , всі були на змаганнях і показали непогані як для весни результати . Ми на вірному шляху , тому нас замічають і спонсори. Цей сезон нас підтримує компанія Брайн Ібіс , і підтримує не тільки словом, але і ділом . Збірна області на повному фінансуванні на поїздку на КУ і ЧУ, а це повірте немалі кошти . І я вже веду переговори щоб продовжити контракт на слідуючий сезон .
Тепер саме про турнір , як я вже казав після батлів всі бажаючі лишались і тренувались підбирали вудилища , лески шок лідера , грузи для закидання , кормушки і потихеньку появилось бачення що нам треба .Дякуємо спонсорам , компанії Брайн ,Земекс і Спортекс які надали можливість протестувати цікаві палки всім бажаючим Для дальнього забросу треба легка , потужна палочка , з подовженою ручкою з великим вхідним кільцем і для змагань я готував в рості до 4 метрів Zemex Rampage 390 до 150 , а в рості до 450 готува Браунінг Кінг 450 до 200 г . Про Земекси багато сказано , скажу що не всі їх розуміють , і здається що фідер замягкий , але на це не треба звертати увагу і спокійно пригружати його і кормушка полетить за горизонт . Але за тиждень до змагань Тарас Нановський розказав що в магазині Фортуна бачив фідер Спортекс Ексклюзив до 210 гр і вона йому дуже сподобалась . Я звичайно зацікавивися і заїхав подивитись на цей девайс . Взявши в руки, зрозумів що це зроблено як раз для карп фідера , і попросив власника магазину Тараса Мартинця привести в суботу на батл в Тернавицю протестити її в ділі . Тарас дякую йому, привіз і всі бажаючі змогли на ділі переконатись в здібностях цієї палочки . Вона як кажуть лягла мені в руку , може сказались карпові уболівання , так як я довгий час був у карповому спорті .
І ось день турніру настав і Ми вже на водоймі . Зібралось аж десять чоловік ( команда флагман проігнорувала) , але основне наші збірникі були всі , а це моя основна задача , підтягнути їх до сезону . Перша дисципліна точність , дистанція 45 метрів . Розмітили сектора , один тренувальний буйок в воду на туж дистанцію і почали змагання . І тут у всіх виявились помилки . Багато хто два закида робили точно, а третій завалювали , що говорить нема стабільності і треба ще над цією вправою працювати ,в мене 0,92, 0,84, 0,58 і це третій результат .Потім почали готуватись до дальності фідером до 4 метрів . Розминка і почали закиди . Вітер боковий , замір лазерним дальнеміром .Кидали кормушками пулями , в основному всі кидали пулями RFT 60,80,100 гр. Я закидав Спортексом Ексклюзив с тестом 160-210 гр довжиною 13 фут.Кормушка 100 гр з кормом . Всі три спроби за 130 метрів 131 , 135, 136 метрів і доволі точне попадання , впевнено перше місце . Після двох турів я перший і я був спокійний перед дисципліною "дальність фідером до 4,50м". Тим більше для цієї вправи в мене був Спортекс Ексклюзив 4, 20 с тестом 160-210 гр. І ця самовпевненість зіграла зі мною злий жарт . Перша спроба закид і у мене поїхала опорна нога і спроба не вийшла результат 132 м, але і це був другий результат , друга спроба я зібрався постріл , але щось пішло не так і кормушка полетіла не рівно а шкереберть , третя спроба перевязав шок лідер все перевірив кидок і відстріл, добре що запас балів був достатній для першого місця , але висновок треба зробити і на другий раз будемо робити чотири спроби як мінімум.
Ось так ми провели перший чемпіонат, кубок батл , турнір як хочете його називайте у Львівській області . Ми дали поштовх і вже якщо я не помиляюсь три області провели подібні змагання , і я думаю що Ми дочекаємся і всеукраїнські змагання . В кінці бажаючі розіграли джек пот , закидання на точність на відстань 70 метрів , де я впевнено переміг з результатом 1,3м, 0,9м, 1,1м
Після змагань спортсмени тестували фідера Zemex Rampage14fтест 180 гр і 15fтест 200 гр Zemex Razer 14f с тестом 140гр Zemex Grand feeder 14 fтест 180 гр і всі можете полюбоватись на фото красивою дугою. Для мене і більшості спортсменів Земекс відкрився як чудоий інструмент , для карпової ловлі і ловлі ляща з дальняка . ще Нановський протестував свій фідер Storm 390 тестом 120 ,який він виграв в цьому турнірі. Фідер легкий , пружний з классними бросковими якостями , на фото видно. Дякую спонсорам за можливість тесту. Надіюсь Ви нас ще підтримаєте на наших турнірах .#BrainFishing #Ibis #Braingroundbaits #IronFish #Sensas #Prologic #IbisFishing #IbisBrainLviv
Востаннє редагувалось ОКСИГЕН в 13.06.2017 07:33 pm, всього редагувалось 1 раз.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

» 03.04.2017 10:50 pm

Додам кілька слів від себе. Рішення позмагатись прийняв буквально напередодні. Будучи по життю реалістом розумів, що успіхи особливі мені не світять. Дальній заброс почав опановувати буквально цієї весни. Тому рубіж 100-м з кормушкою вважав бажаним. Врешті, 110 м в результаті стали приємною несподіванкою, чим залишився задоволений. По дисципліні "точність" маю пропозицію- проводити спроби по одній в три кола. Під час змагань посилився вітер, можливо тому перші учасники показали кращі результати. Моя схема дозволяє зрівняти умови всім спортсменам. Велике спасибі організаторам, спонсорам, всім учасникам та суддям, особлива подяка Степановичу, який мужньо простаяв на лінії вогню весь турнір :) Справа потрібна та корисна, тому її слід продовжувати :!:

AGV

Повідомлення: 177

» 06.04.2017 10:35 am

2 оксиген!
Іванович, по перше з чого ви взяли що наша команда була проти цих змаганнь ?!Я особисто вас просив просто не вносити ці змагання в рейтинг, також особисто просив перенести ці змагання та тиждень пізніше, так як приймав участь у інших змаганнях. Я підтримую проведення таких змагань, і я думаю ви прекрасно знаєте що кидати я вмію)

Ніяких образ, тільки конструктивні діалоги можуть вирішити ці безглузні чвари у нашій федераціі.
Приходьте подивитись на медельку FIPSED, буду рад вас бачити.

Stenger

Поперед.

Повернутись в Спортивна ловля фідером

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей