Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Кубок Тернопільскої області 05-06.08.2017

Кубок Тернопільскої області 05-06.08.2017

» 09.08.2017 06:46 pm

Після жахливого виступу на чемпіонаті Львівської обл. Я з напарником, без емоцій, сіли розклали всю рибалку по полицям, проаналізували наші помилки, зрозуміли їх, зробили правильні висновки, і очікували наступних змагань, щоб попробувати реабілітуватись.
Наступними змаганнями для нашої команди Flagman Lviv ,став кубок Тернопільської області, який проходив на гребному каналі Тернопільського озера. Водойма в принципі для нас знайома, не один раз брали участь і здобували перемогу на цьому каналі. На тренування не вдалось приїхати, робота не відпустила напарника. Заочно зібрали інформацію від друзів хто в цей день тренувався, в принципі з інформації було зрозуміло, що сам метод ловлі на каналі не змінився, довгі поводки довжиною до 3-4м і вгадати з розміром і формую гачка. З цим ми одразу мали розбиратись в турі. З вечора загрузили автомобіль і відправились в дорогу.
Зображення
Зображення
Ранковий туманий канал, приємна тепла зустріч з друзями.
Зображення
Зображення
І одразу приступаєм до замісу прикормки. Вирішили не експерементувати а замішали звичайний склад,
Швидке Жеребкування, я попадаю в край зони Б, напарник в зону А. В зоні Б багато трави, вичищав сектор від лілій, через це і старт трошки відклався. Але все практично встиг вчасно.
Зображення
Зображення
Зображення
Лунає сигнал старту, і 10кормушок відправляється на дистанцію 18м, ставлю поводок 0.1 Flagman Armadel довжина 3м, гачок 14 Silver Roach, і починаю ловити в товщі води на падіні.
Після півтора години риболовлі розумію, що риби в край мало, і роблю ризик, ставлю поводок 1м даю в корм велику кількість живих компонентів, і пробую ловити з дна. І не помилився на точці стояв дрібний підлящик і плотва. З переміним успіхом вдалось наловити 3240кг і посісти 1-місце в зоні. Ростик тим часом в зоні А, займає 2-місце. З сумую балів 3, посідаєм в день 1-місце серед команд. Але це риболовля і завтра все може змінитись і самі результати також, тому не давали волю емоціям і передчасно не радувались.
Вечерня підвязка поводків, розмови про рибалку, невеликі корективи, сон і ось другий день змагань. Тактика в нас змінилась тим, що в зоні Б, Рост ловить перших 2години довгим поводком, старається опустити рибу на дно і в перші години знімає активну рибу в товщі, і пізніше ловить з дна. В мому варіанті зона А більш глибока, і тому надії на ловлю з дна не було….3.70м поводок з старту і так відловив весь тур. Зважування, підбиття результатів і ми знову займаєм 1-місце в зоні А і Ростик друге місце в зоні Б. Виступили дуже стабільно і рівно. Швидкі збори обладнення, і ось нагородження. Команді Flagman Lviv вдалось здобути золото. В особистому заліку мені вдалось також завоювати золото, і остання нагорода Big Fish відправилась в нашу команду. От така пройшла в нас реабілітація.
Велика подяка компанії Flagman, за надання обладнення і фінансовій пітримці, завдяки якій, ми і добились результату. Дякую організаторам, все на вищому рівні, борщик просто смакота, дякую за створення такої класної атмосвери. Суддям дякую за чесне судійство і пропроблено роботу в таку то жару. Радий всіх був бачити. До зустрічі на воді НХНЛ .
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Petry4o
 
Повідомлення: 179
З нами з: 20.03.2014 05:31 pm
Звідки: м.Львів Варшавська

Повернутись в ЗвітиХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей