Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Чемпіонат ЛьвівськоіЇ області.МОРМИШКА 05.02.2017

Чемпіонат ЛьвівськоіЇ області.МОРМИШКА 05.02.2017

» 07.02.2017 12:01 am

Напишу я перший звіт.......
Отже Чемпіонат проходив на Гамаліївці..
Зображення
Озеро знаю з фідерного напрямку,а от зимою озеро відкривається зовсім нове.
Так як в мормишці я новачок і почав ловити цієї зими,це для мене новинка цього року..
Тягнути я вирішив не буду і вирішив виступити на чемпіонаті області.
Перед тим поїхав два рази на тренування,але як завжди тренування проходить зовсім по іншому ніж самий чемпіонат..)
Приїхали ми на озеро близько 6-30...Зустріли біля вїзду Володю,за нами вже колєйка машин нас запустили на озеро,приїхали на точку збору..
Ще було темно привітання зі всіма,сюди туди вже починає світати...
Отже офіційне відкриття ,підняття прапора і гімн України
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Пройшлись по правилах,хтось незає,комусь нагадили,це ніколи не помішає..
Зображення
Всі вже готові до жеребкування почіпляли на себе амуніцію,і гов вибирати зони,мені попала зона А
Отже всі бігом до зон
Зображення
Старт..
Засверлив три лунки і відразу рибка...
Зображення
Дивлюсь по сторонах хто що ловить,засікаю як зі старту Андрій (Avtor) починає ловити,поки надумав до нього блище підходити вже все,професінал засіки вже біля нього рибку ловять))
Просверлив ,ще паро лунок вздовж сектора,ще підловив паро окунів
Зображення
Але плотва щось не ловиться...хммм
Починаю гасати по цілому секторі шукати рибу,ще забуваю що прапорець має бути весь час біля мене...але за трошка привикаю іі вже нікуди без нього...
А біля Андрія все більше людей,може це була перша помилка,що не пішов блище до нього,тепер буду знати)
Тур проходить швидко я 5 в зоні з вагою 0,587 гр,ну ніяк не розраховував,на таке але маєм то що маєм..
Чайок перевязка мормишок і другий тур,знову зона А
Біжу відразу в край зони сверу лунку 5 м від кінця зони ставлю прапорець,прикормлюю,біжу сверлю ще декілька лунок
Зображення
Починаю ловити відразу плотвичка,перехожу на іншу лунку окунець,потім тишина,вернувся на прикормлену лунку ще один окунець,сверлюсь вздовж зони,там глибше ніж блище до середини,але це мені нічого неприносить,рибка закрила рот(( пічалька
Ставлю маленьку мормишку,леска 0.64,найменша в мене так як не привик до більших діаметрів в фідері,впіймав відразу ,ще одну плотвичку
Хлопці щось ловлять,а мені не получається щей почав накрапати дощик який так і перестав аж в кінці туру...
Зображення
Починаю активно переміщатись по зоні ,але нічого не приносить це.
Дивлюсь на горизонті появляється знайома парасолька престон,Петя і Фідерна делегація прийшла повболівати
Зображення
Тур завершився ,виступив я гірше ніж в минулому турі зайняв 9 місце з вагою 0,272 гр
Всі чекаю на підрахування місць,і хтож займе 1 місце ))
На нас чекав смачний обід від організаторів ,дуже смачні ченахи
Зображення
Навіть просив добавки....окрема подяка поварам і організаторам за смачнющий обід..
Чуєм сигналять,значить вже готові оголошувати переможців..
Кожна команда отримала подарунки від спонсорів,приємно,такого ще не було щоб всі отримали ..))
Всі чекають
Зображення
Зображення\
Також є кубок ,ну як кубок кубочок за 13 місце... цікаво хто його отримає...
Зображення
Отже результати трійка переможців неочікувано,як завжди....свої фаворити в зимовій мормишці
1 місце Тарас Нановський :appl :appl :appl :appl :appl
2 місце Олег Попів :appl :appl :appl :appl :appl
3 міце Хвас Павло :appl :appl :appl :appl :appl

13 місце Давидов Діма,з 13 балами))))))))

Командний залік

1 місце "West Ibis Team"
2 місце "UpStream 1"
3 місце "Кричевичі team"

Моя команда зайняла 8 місце

Всім дякую,особливо за організацю Володі,а також Ібісу і всім спонсорам,які не поскупились на хороші призи.. :appl так тримати..
Зображення

Отже потрібно тренуватись ,і до зустрічі на інших змаганнях.......
Зображення
Востаннє редагувалось karpua в 13.02.2017 09:12 pm, всього редагувалось 2 разів.

karpua
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 292

Re: Чемпіонат ЛьвівськоіЇ області.МОРМИШКА 05.02.2017

» 07.02.2017 09:47 pm

Після такого вичерпного звіту навіть додати нічого :) З досвіду змагань у інших дисциплінах можу стверджувати, що мормишка є , якщо так можна сказати, найбільш спортивна. Включно з забігами на короткі дистанціЇ :) А якщо серйозно, було справді цікаво, напружено та досить важко. Вперше брав участь в змаганнях з мормишки- сподобалось! Відкрив для себе багато нового!!! За що дуже вдячний організаторам, спонсорам та всім учасникам!!! Навіть обійшлось без :booze:

AGV
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 177

» 09.02.2017 06:50 pm

Вітаю учасників і переможців.

Підкажіть, де ознайомитись з офіційним протоколом з особистими місцями?

shanik

Повідомлення: 187

» 11.02.2017 01:07 pm

ітаю учасників і переможців.

Офіційний протокол буде виставлено на початку наступного тиждня,вибачаюсь за затримку.А також чекаємо нових звітів від участників,за що наперед вдячний

ВОВА83

Повідомлення: 365

» 12.02.2017 12:19 am

Писав цей звіт цілий тиждень, потрохи кожного дня. Я був вільний час та натхнення :writer . Звіт про змагання що пройшли в неділю.
FB_IMG_1486325749959.jpg

Чемпіонат Львівської області 5.02.2017 в Гамаліївці відбувся і для нашої команди "West Ibis Team" (Попів&Нановський) він став багатим на нагороди.
Нормально підготуватись до змаганнь не було можливості і для мене це було відкриття зимового сезону рибалки та перший вихід на лід цього року :hook: . Напарник по команді Нановський Тарас також був тільки на одній рибалці :notknow .
Відповідно, не було великих сподівань та налаштування на ці змагання. Їхали зустрітись з друзями та гарно провести день.
Приїхали на водойму близько 6 години, ще темно, а там вже декілька машин з друзями-конкурентами :friday .
FB_IMG_1486319911160.jpg

Привіталися, традиційно випили по гарячій чарці .... чаю, і вже час офіційного відкриття змагань. Підняття прапора та виконання гімну України, та готуємося до старту.
По жеребкуванні я потрапляю в зону "А" а напарник в зону "В". Все готово, мотиль біля серця, бур в руках, балалайки налаштовані, конкуренти заряджені на боротьбу ..... а я стою і згадую як сверлити лунки та ловити рибу зимою :f1: :notknow .
Понеслись ..... старт першого туру, роблю дві бази по 8 лунок, і вже на перших прикормленних луках попадається дрібна плотва та розмір риби не той що потрібно ....
FB_IMG_1486361488508.jpg
Дивлюсь що хто ловить, і помічаю як в куті зони тихенько половлює, середнього розміру плотву, Хлопецький Андрій. Підбурююсь поруч (4-5 лунок) та починаю також ловити нормальну плотву. Риба стояла на цих місцях і була активна, ловля велась з двох лунок. Згодом, до нашої компанії підбіг і Хвас Павло, рахунок йшов на кожну рибку і результати зважування це підтвердили. Хлопецький перший в зоні, я другий. Одна рибка або її схід, вирішує дуууже багато. Напарник також гарно виступив і став другий в зоні :appl :appl :appl Це дуже хороший командний результат і стимул до серйозної боротьби в другому турі та за призові місця загалом :super1 .
В другому турі випала та ж зона "А" ..... в цій ж зоні знайомі суперники Паша та Андрій. Ось тут і вирішувалася доля призових місць, хто кого обловить той і молодець :hi
Всі боролися за "прикордонні" лунки поблизу краю зони, навіть молоде покоління спортсменів (команда "UpStream 2") кидали флажки на старті, молодці. Риба справді була зосереджена по лінії зони але в середині туру закрила рот і повністю відмовлялась реагувати на будь-які проводки. Біганина по зоні не давала результатів і я прийняв рішення залишатися на лунках і виманювати пасивні плотву, яка явно стояла на лунках. Паша Хвас сидів в самому куті зони і тихенько, нікого не підпускаючи до себе, половлював мовну плотву і швидко відірвався на недосяжний результат. Я стабільно виманював рибку, були й хороші і досадні сходи хорошої плотви і все ж таки я відловився непогано і зайняв друге місце в цьому турі, поступившись Паші.
Боротьба закінчилась і залишилось лише чекати результатів зважування та підрахунку балів.
Отже результати наступні :
1-ше місце :hi :beer здобула наша команда "West Ibis Team" (Попів-Нановський) молодці :super
FB_IMG_1486325742883.jpg

2-ге :appl :appl :appl - команда "UpStream 1" (Князев-Хлопецткий).
FB_IMG_1486320060082.jpg

3-тє :appl :appl :appl - команда "Кричевичі Team" (Хвас-Івасишин)
FB_IMG_1486320069786.jpg

В особистому заліку місця були такі:
1. Нановський Тарас :hi :super .
2. Попів Олег :hi .
3. Хаас Павло :appl :appl :appl
Було цікаво і важко, адже рівень спортсменів високий і боротьба велась за грами. Дякую всім за спортивну боротьбу та хорошу компанію :f1: Напарнику за високі та стабільні результати. А саме головне організаторам та спонсорами змагань.
Голові напрямку зимової рибалки Вова Єлісєєву :huge :hi за титанічні зусилля в організації та проведенні змагання та Ігорю Івасишину за допомогу в цьому :hi
Велика вдячність головному спонсору змаганнь магазину "Ібіс" м. Львів за чудові призи переможцям :huge :super .
Також ТМ #Brain & ТМ #Select та #GStream за призи переможцям та кожній команді :appl :super :dancing .
FB_IMG_1486319711046.jpg

P.S. Дякую всім хто дочитав НХНЛ :f1: http://ibis.net.ua/products/rybolovnye-tovary/

Popiv

Повідомлення: 68

» 23.02.2017 02:26 pm

ітаю учасників і переможців.

Офіційний протокол буде виставлено на початку наступного тиждня,вибачаюсь за затримку.А також чекаємо нових звітів від участників,за що наперед вдячний

shanik

Повідомлення: 187

Повернутись в Звіти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей