Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

Анонси змагань з ловлі риби з льоду, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 15.01.2019 11:29 am

Затверджую: президент Федерації
риболовного спорту Львівської області ____________ Ривак.О

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення змагання з зимового лову риби на мормишку. Змагання рейтингове і має офіційний статус Відкритого Чемпіонату Львівської області.

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
Чемпіонат Львівської (ЧО) області проводиться з метою:
- розвитку риболовного спорту у Львівській області;
- визначення кращих спортсменів, та підготовки їх до участі у всеукраїнських
змаганнях з риболовного спорту;
- підвищення майстерності спортсменів;
- пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ.
Організатором змагань виступає Львівська обласна федерація риболовного спорту

3. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
ЧО буде проводитись - 03.02.2019р.місце проведення(попередньо) ТЕРНАВИЦЯ

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ.
4.1. До участі у змаганнях допускаються учасники старші 15 років.
4.2. Змагання командно-особисті. Склад команди - 2 чоловіки (допускається наявність тренера і 1 запасного, заявленого перед першим жеребкуванням )

5. ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ.
1. Змагання проводяться при товщині льоду не менше 10 см.
2. На змаганнях одночасно дозволяється ловити лише однією вудкою оснащеною однією мормишкою. Корпус мормишки, без гачка, не повинен перевищувати 15 мм, гачок одинарний, впаяний. Використання додаткових елементів оснастки на жилці чи гачку (кембрик, бісер, тощо) заборонене.
3. Організатори змагання забезпечують кожного спортсмена двома прапорцями для позначення лунок з номерами, що відповідають особистому номеру спортсмена.
4. Прикормка и насадка повинні бути виключно природного походження.
5. Для внесення прикормки дозволено використовувати спеціальні годівнички, які не повинні залишатись у воді. Також дозволено прикормлювати лунку безпосередньо з руки. Після закінчення тренування або тура заборонено викидати залишки прикормки чи наживки в водойму.
6. В нейтральній полосі розмітки (за її наявності) дозволено знаходитись тільки тренерам і представникам ЗМІ.
7. До сигналу «вхід в зони» судді перевіряють наявність спортсменів по протоколу а також кількість наживки і прикормки. Піcля закінчення перевірки спортсменам заборонено отримувати додаткові прикорму і наживку.
8. По першому сигналу «вхід в зони» (не менш, ніж за 5 хвилин до старту) спортсменам дозволяється увійти в свою зону і зайняти місце, вибране для буріння першої лунки. Спортсмен повинен позначити це місце прапорцем. При вході спортсменів в зону ножі льодобура повинні бути закриті чохлом. Спортсменам не дозволяється знімати чохол з ножів льодобура до прибуття на місце буріння. Використання моторизованих засобів для буріння заборонене. Лунки одного спортсмена можуть знаходитись одна біля одної. Лунки спортсмена однієї команди повинні знаходитись а дистанції не меншій 5 метрів від лунки, відміченої прапорцем спортсмена іншої команди. В спірній ситуації, якщо лунки відмічені прапорцями двох спортсменів розташовані ближче, ніж 5 метрів, суддя має право врегулювати ситуацію шляхом переговорів, враховуючи, що перевагу має спортсмен, що першим відмітив вибране місце прапорцем. Кидати прапорець заборонено.
9. Другий сигнал «старт» означає початок змагання. Після цього сигналу спортсмени можуть вільно пересуватись в своїх зонах, і бурити необмежену кількість лунок. В той же час, для лову риби дозволяється використовувати тільки 2 лунки, позначені прапорцями. Місце вважається зайнятим після початку буріння позначеної прапорцем лунки. Початком буріння вважається встановлення льодобура на лід. Прапорець повинен знаходитись на льоду не далі, ніж 30 см від лунки.
Спортсменам забороняється залишати біля незайнятих лунок будь-які предмети, крім контейнерів (ящиків) для снастей і льодобурів. Заборонено ловити рибу в лунці не відміченій прапорцем.
До ловлі прирівнюється будь-яке використання лунки, включно з бурінням і прикормлюванням.
Льодобур в зоні повинен знаходитись або зачохлений, або в вертикальному положенні, ножами вниз, в не наскрізній лунці. Під час маніпуляцій з вже пробуреною лункою (промір глибини, закорм, лов) бур повинен знаходитись в вертикальному положенні в глухій лунці.
10. Третій сигнал попереджає учасників, що до кінця тура лишилось 5 хвилин.
11. Четвертий сигнал означає кінець тура. В залік приймається риба, що вийнята з води до цього сигналу. Не залежно від способу подавання сигналу, до уваги приймається початок його звучання.
12. Під час змагання спортсмени не мають права отримувати ніякої фізичної допомоги, окрім медичної.
13. З дозволу судді допускається заміна бура.
14. Суддя зони контролюють:
А) кількість прикормки (прикормка перевіряється в приготованому вигляді, зволожена чи суха, включно з землею та іншими добавками), не більше, як 1літр а спортсмена на 1 тур.
В) кількість живої насадки, яка може бути використана як прикормка, не більше як 1 літр на спортсмена на 1 тур. Суміш живої прикормки з сипучою, в будь якій пропорції, рахується як жива прикормка.
15. Після сигналу фініш, спортсмени залишаються на своїх місцях, до підходу судді. Улов на зважування спортсмени надають в чистому вигляді, без води, снігу та льоду.
16. Змагання проходять по зонах, в два тури, по 2,5 години кожен. У випадку виникнення непереборних обставин (екстремальні погодні умови) головний суддя має право припинити змагання. В такому випадку, тур вважають дійсним, якщо його тривалість перевищила 1 год.
17. Риба зараховується, навіть, якщо вона, випадково, піймана не за рот. Навмисне багріння риби заборонено.
Використання електронних засобів виявлення та пошуку риби заборонене в ході змагання і на офіційних тренуваннях.
Під час змагання спортсменам не дозволяється користуватись раціями та мобільним зв’язком.
18. Риболови мають право підготувати будь-яку кількість вудочок, але одночасно можуть ловити лише однією. Під час лову вудочка повинна знаходитись в руці. Залишати вудочку з мормишкою у воді заборонено.
19. Багориком, при виважуванні риби, може користуватись тільки сам спортсмен.
20. У своїй зоні спортсмени повинні пересуватись, не заважаючи іншим спортсменам і без зайвого шуму. Заходити в нейтральну зону заборонено.
21. Кожен учасник зобов’язаний дотримуватись даних правил.
22. На прохання судді спортсмен зобов’язаний показати свою снасть, не чекаючи на закінчення тура. При цьому спортсменові забороняється змінювати конструкцію снасті (в тому числі, обривати). Відмова від контролю, або зміна конструкції (обрив) є підставами для штрафних санкцій.
23. При попаданні незалікової риби (щука, судак, сом) спортсмен зобов’язаний зразу ж випустити її в ту ж саму лунку.
24. Попередження (жовта картка) виноситься за порушення правил, передбачених пунктами 5, 7, 8, 9, 12, 15, 18, 20, 23.
25. Дискваліфікація (червона картка) виноситься за порушення правил, передбачених пунктами 2, 4, 17, повторне порушення пунктів, за які передбачене попередження.
26. Попередження команді виноситься за порушення правил офіційного тренування. За повторне порушення команді виноситься дискваліфікація.
27. При дискваліфікації спортсмена, йому прсвоюється число балів, рівне числу команд-учасниць +1. При дискваліфікації одного спортсмена, риболові, що займають наступні місця, зберігають їх без змін.
28. Підведення результатів:

- Перший тур:
а) За сумою місць, зайнятих спортсменами однієї команди в своїх зонах. При рівних уловах в одній зоні, спортсменам нараховується кількість балів, що дорівнює середньому арифметичному, від суми місць, які вони мали б розділити.
б) Команда, що отримала найменшу суму балів (місць), вважається першою і так далі по порядку.
в) Спортсмени, що лишились без улову, отримують кількість балів, рівну середньому арифметичному для місць, в діапазоні яких знаходяться такі ж спортсмени без улову в їхній зоні.
- Другий тур. Підрахунок аналогічний першому туру.
- Загальні результати:
а) Рахується сума місць, зайнятих за 2 тури. Команда, що набрала найменшу суму місць, вважається першою і так далі по порядку.
б) У випадку рівності балів 2-х чи більше команд, вище місце займає команда, що має найбільшу вагу уловів пійманих спортсменами за два тури.
в) У випадку рівності уловів за два тури, перевагу отримує команда, що має найбільшу вагу улова в другому турі.
- Індивідуальний залік:
а) Сумуються бали за обидва тури. Спортсмен, що набрав найменшу суму займає перше місце в індивідуальному заліку.
б) У випадку рівності суми місць у двох чи більше спортсменів, підраховується вага індивідуального улову за два тури. Спортсмен з більшою вагою займає вище місце.
в) У випадку рівності ваги уловів, переможцем вважається риболов, чий улов був найбільшим в одному з турів

6. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
6.1. Команда, яка зайняла перше місце в загальному заліку нагороджується кубком,
спортсмени команди нагороджуються медалями.
6.2. Спортсмени команд, що зайняли 2-ге і 3-є командні місця нагороджуються медалями.
6.3. Переможець та призери в особистому заліку нагороджуються медалями.

7. ВИТРАТИ.
Витрати пов’язані з організацією змагань покриваються за рахунок вступних внесків. Вступній внесок становить 200 гривень з учасника. Учасники, яким на момент проведення змагання не виповнилось повних 16 років сплачують 50% від суми внеску.
Проїзд, харчування та проживання учасників – за рахунок самих учасників.

8. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.

9. РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація проводиться на сайті www.active.lviv.ua або за тел. О98.8888.438-Єлісєєв Володимир(керівник напрямку)

10. ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ:
3го лютого

6,30-7,45 - реєстрація учасників,команд, інструктаж, жеребкування, відкриття змагань;
7.45-8.00 - перехід до зони лову;
8.00 - старт І туру;
11.00 - завершення першого туру;
11.00-12.00 підведення підсумків першого туру - обід;
12.15-12.30 перехід до зони лову;
12.30 - старт ІІ туру;
15.30 - завершення ІІ туру, фініш змагань;
15.30-16.30 зважування риби, підведення підсумків;
16.30 -17.00 - нагородження переможців, закриття змагань.

11. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
02.02.2019 – тренування тільки поза зонами змагання.

СКЛАД КОМАНДИ-2 ЧОЛОВІКА

РЕЄСТРАЦІЯ:

ВОВА83
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 366
З нами з: 03.08.2011 03:24 pm
Звідки: Львів

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 15.01.2019 11:50 am

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА :

1-Кричевичі-Brain (ЛОФРС) м.Львів
1-Єлісєєв Володимир
2-Івасинин Ігор

2-Кричевичі (ЛОФРС) м.Львів-Луцьк
1-Івасишин Роман
2-Хвас Павло

3-Команда "West Team" (Львів-Стрий)
1. Попів Олег (ЛОФРС) т. 0673287889
2. Нановський Тарас (ЛОФРС)

4-Zemex-Lviv
1.Прокоп'юк Юрій 0637555оо5
2.Хлопецький Андрій

команда UPSTREAM
5-Свердел Тарас
-Боженко Назарій

6-Команда Adrenaline
Єрьоменко Олександр
Малерко ЛюбомирОсобистий залік:
-Павлюк Олег
Писко Олег 0982066896 Новояворівськ
Востаннє редагувалось ВОВА83 в 28.01.2019 01:34 pm, всього редагувалось 4 разів.

ВОВА83
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 366
З нами з: 03.08.2011 03:24 pm
Звідки: Львів

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 16.01.2019 11:52 am

Zemex-Lviv
Прокоп'юк Юрій 0637555оо5
Хлопецький Андрій

Аватар користувача
karpua
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб
 
Повідомлення: 294
З нами з: 13.08.2011 01:52 pm
Звідки: Львів

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 23.01.2019 05:39 pm

команда UPSTREAM
-Свердел Тарас
-Боженко Назарій

Аватар користувача
назар1998
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 288
З нами з: 15.07.2012 05:04 pm

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 23.01.2019 11:35 pm

Команда Adrenaline
Єрьоменко Олександр
Малерко Любомир

Аватар користувача
Adrenaline
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 134
З нами з: 04.06.2010 10:44 pm
Звідки: Сихів

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 25.01.2019 01:12 pm

MS-v1FsxZNs.jpg
Спонсор змагань тм.Brain :victory:

ВОВА83
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 366
З нами з: 03.08.2011 03:24 pm
Звідки: Львів

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 25.01.2019 11:04 pm

особистий залік

Писко Олег 0982066896 Новояворівськ

olegpysko
 
Повідомлення: 5
З нами з: 08.05.2017 02:07 pm
Звідки: Новояворівськ

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 28.01.2019 01:35 pm

РЕЄСТРАЦІЯ ОНОВЛЕНА:

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА :

1-Кричевичі-Brain (ЛОФРС) м.Львів
1-Єлісєєв Володимир
2-Івасинин Ігор

2-Кричевичі (ЛОФРС) м.Львів-Луцьк
1-Івасишин Роман
2-Хвас Павло

3-Команда "West Team" (Львів-Стрий)
1. Попів Олег (ЛОФРС) т. 0673287889
2. Нановський Тарас (ЛОФРС)

4-Zemex м.Львів
1.Прокоп'юк Юрій 0637555оо5
2.Хлопецький Андрій

команда UPSTREAM
5-Свердел Тарас
-Боженко Назарій

6-Команда Adrenaline
Єрьоменко Олександр
Малерко Любомир

7-ZEMEX м.КИів
-Воротняк Володимир
-Богданович Михайло

8-Команда Steel Fish
Хамурда Михайло +380972047229
Романчук Роман

Особистий залік:
-Павлюк Олег
-Писко Олег 0982066896 Новояворівськ
-Зуб Володимир
-Зарума Володимир
-Краєв Володимир
Востаннє редагувалось ВОВА83 в 01.02.2019 11:21 am, всього редагувалось 2 разів.

ВОВА83
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 366
З нами з: 03.08.2011 03:24 pm
Звідки: Львів

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 29.01.2019 06:54 pm

7-ZEMEX м.КИів
-Воротняк Володимир
-Богданович Михайло

ВОВА83
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 366
З нами з: 03.08.2011 03:24 pm
Звідки: Львів

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 31.01.2019 03:08 pm

Команда Steel Fish
Хамурда Михайло +380972047229
Романчук Роман

Роман Романчук
 
Повідомлення: 4
З нами з: 14.01.2019 07:24 pm

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 01.02.2019 11:22 am

РЕЄСТРАЦІЯ ОНОВЛЕНА:

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА :

1-Кричевичі-Brain (ЛОФРС) м.Львів
1-Єлісєєв Володимир
2-Івасинин Ігор

2-Кричевичі (ЛОФРС) м.Львів-Луцьк
1-Івасишин Роман
2-Хвас Павло

3-Команда "West Team" (Львів-Стрий)
1. Попів Олег (ЛОФРС) т. 0673287889
2. Нановський Тарас (ЛОФРС)

4-Zemex м.Львів
1.Прокоп'юк Юрій 0637555оо5
2.Хлопецький Андрій

команда UPSTREAM
5-Свердел Тарас
-Боженко Назарій

6-Команда Adrenaline
Єрьоменко Олександр
Малерко Любомир

7-ZEMEX м.КИів
-Воротняк Володимир
-Богданович Михайло

8-Команда Steel Fish
Хамурда Михайло +380972047229
Романчук Роман

Особистий залік:
-Павлюк Олег
-Писко Олег 0982066896 Новояворівськ
-Зуб Володимир
-Зарума Володимир
-Краєв Володимир
-Хлопецький Володимир
-Князєв Сергій
Востаннє редагувалось ВОВА83 в 01.02.2019 07:25 pm, всього редагувалось 2 разів.

ВОВА83
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 366
З нами з: 03.08.2011 03:24 pm
Звідки: Львів

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 01.02.2019 11:59 am

А безмотильні змагання,взагалі,плануються?...

Микола1983
 
Повідомлення: 2
З нами з: 07.12.2016 07:43 am
Звідки: Золочів

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 01.02.2019 12:04 pm

Микола1983 написав:А безмотильні змагання,взагалі,плануються?...


Наразі не планується,запрошуємо на наші змагання :)

ВОВА83
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 366
З нами з: 03.08.2011 03:24 pm
Звідки: Львів

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 01.02.2019 01:58 pm

Особистий залік

Хлопецький Володимир

Аватар користувача
Avtor
Львівський клуб активного відпочинку
 
Повідомлення: 249
З нами з: 23.12.2010 05:31 pm
Звідки: Львів

Re: Чемпіонат Львівської області.МОРМИШКА 03.02.2019

» 02.02.2019 08:11 am

"І рада би,душа,В РАЙ,...та гріхи непускають"...$((

Микола1983
 
Повідомлення: 2
З нами з: 07.12.2016 07:43 am
Звідки: Золочів

Далі

Повернутись в Спортивна ловля риби з льодуХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей